Son Dakika Haberleri: İstifası İstenen Balıkesir Belediye BaşkanıUğur'dan İstifa Sorusuna Tek Kelimelik Cevap: Hayır

İstifası İstenen Balıkesir Belediye BaşkanıUğur'dan İstifa Sorusuna Tek Kelimelik Cevap: Hayır

5 ay önce

İstifası istenen ancak istifa etmeyen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, gazetecilerin "İstifa açıklaması yapacak mısınız" sorusuna tek kelimelik cevap verdi: Hayır!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin istifasını açıklamasının ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten de beklenen açıklama geldi. Gökçek, cumartesi günü istifa edeceğini ilan ederken gözler istifası istenen Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur'a çevrildi.

ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

 Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istifasını istediği belediye başkanlarından Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'li Edip Uğur, bugün kentte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği, Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtım ve Sporun EN'leri ödül törenine katıldı.

"İSTİFA AÇIKLAMASI YAPACAK MISINIZ" SORUSUNA TEK KELİMELİK CEVAP

Amatör Spor Haftası nedeniyle Kurtdereli Spor Salonu'nda yapılan program öncesi bir gazetecinin "İstifa ile ilgili bir açıklama yapacak mısınız?" sorusuna, Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, "Hayır" diye yanıt verdi.

Melih Gökçek İstifa Etti! Cumartesi Günü Veda Edecek
İstifalarla İlgili AK Parti'den İlk Açıklama: Sebep FETÖ Değil, Yapılan Anketler
İstifa Eden Recep Altepe, Erdoğan'ın Asker Arkadaşı Çıktı
Gökçek'in İstifa Açıklamasının Ardından Erdoğan'dan Anlamlı Mesaj: Gençlere Güveniyorum
Adnan Oktar'ın Yanından Kaçan Kedicik'ten Bomba İtiraflar! Ne Var Ne Yoksa Anlattı Polis, Genç Kızı Araca Alıp Tecavüz Etti, Arkadaşı da İzledi

Yozgat'ta Şehrin Ortasında Soyunan Genci Linç Etmeye Kalktılar