Son Dakika Haberleri: İstiklal Caddesi'nde Bulunan Bir Reklam Panosunda Yuvalanan Arılar, Büyük Panik Yarattı

İstiklal Caddesi'nde Bulunan Bir Reklam Panosunda Yuvalanan Arılar, Büyük Panik Yarattı

2 ay önce

İstiklal Caddesi'nde bulunan bir mağazanın reklam panosunda yuvalanan arılar, vatandaşlara korku dolu anlar yaşattı. Arıcılıkla uğraştığı öğrenilen bir turist, arıları toplamayı başarırken, meraklı kalabalık, yaşananları telefonlarıyla kaydetti.

İstanbul Beyoğlu'ndaki İstiklal Caddesi'nde bulunan bir mağazanın reklam panosunda yuvalanan arılar, çevredekilerin büyük panik yaşamasına neden oldu. Arıcılıkla uğraştığı öğrenilen İranlı bir turist, kendi yöntemleriyle arıları panodan uzaklaştırmayı başardı.

VATANDAŞLAR SAĞA SOLA KAÇIŞTI

İstanbul'un gözde turistik adreslerinden biri olan İstiklal Caddesi'nde bulunan bir mağazanın reklam panosuna yuvalanan arıların ortaya çıkmasıyla caddeden geçen vatandaşlar büyük panik yaşadı. Karşılarında aniden arıları gören vatandaşlar sağa sola kaçışırken, dükkan sahibi de arıları uzaklaştırmaya çalıştı.

ŞEKERLİ SUYLA ARILARI TOPLADI

Dükkan sahibinin çabaları sonuçsuz kalırken devreye arıcılıkla uğraştığı öğrenilen İranlı bir turist girdi. Kafasını ve vücudunu saran turist bir kutuya şekerli su koyarak vatandaşlara zor anlar yaşatan arıları toplamayı başardı.

GÖREN TELEFONUNA SARILDI

İstiklal Caddesi'nden geçen turistler karşılaştıkları tablo karşısında şaşkına dönerken, meraklı kalabalık her zamanki gibi yaşananları telefonlarıyla kaydetti.

İşte, olay yerinden görüntüler:

İstiklal Caddesi'nde Bulunan Bir Reklam Panosunda Yuvalanan Arılar, Büyük Panik Yarattı
Haber Yayın Tarihi: 18.05.2019 02:35 Kaynak: İHA

YORUMLAR


"Beni taciz etti" deyip başına odunla vurup öldürdü, cesedi de tavana astı Modacı Gülşah Saraçoğlu, 3 kilo ağırlığındaki taşlı bikinisiyle bütün beğenileri topladı Genelevde çekilen fotoğraf davalık etti!