Istiklal Marşı'nın Kabulünün 96'ncı Yıl Dönümünü Kutladı - Son Dakika

Istiklal Marşı'nın Kabulünün 96'ncı Yıl Dönümünü Kutladı

12.03.2017 21:31
Istiklal Marşı'nın Kabulünün 96'ncı Yıl Dönümünü Kutladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İstiklal Marşımızın vermiş olduğu ruhla, Türkiye'yi inşallah hep birlikte 2023 hedeflerine ve daha güçlü yarınlara taşımaya devam edeceğiz" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İstiklal Marşımızın vermiş olduğu ruhla, Türkiye'yi inşallah hep birlikte 2023 hedeflerine ve daha güçlü yarınlara taşımaya devam edeceğiz" dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstiklal Marşı'nın kabulünün 96'ncı yıl dönümünü sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden paylaştığı mesajla kutladı. Mehmet Akif Ersoy ve istiklal mücadelesinin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anarak mesajına başlayan Erdoğan, "İstiklal Marşı bizim milli mutabakat metnimizdir. İstiklal Marşı dün de bugün de elinde bayrak, dilinde tekbirle vatanını savunan insanımızın üzerinde ittifak ettiği mümtaz bir metindir. Millet olarak İstiklal Marşı gibi bir metne sahip olduğumuz için ne kadar gurur duysak, ne kadar şükretsek azdır. İstiklal Marşımızın vermiş olduğu ruhla, Türkiye'yi inşallah hep birlikte 2023 hedeflerine ve daha güçlü yarınlara taşımaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Erdoğan, İstiklal Marşı'nı seslendirdiği videoyu da paylaştı.

(Onur Emre Durak/ İHA)

Twitter Blue abonesi olunca ne oluyor? Mavi tik geliyor mu? Twitter Blue abonesi olunca ne oluyor? Mavi tik geliyor mu? RİZE-ARTVİN HAVALİMANI, ERDOĞAN VE ALİYEV'İN KATILIMIYLA AÇILDI RİZE-ARTVİN HAVALİMANI, ERDOĞAN VE ALİYEV'İN KATILIMIYLA AÇILDI Finlandiya'dan NATO üyeliği açıklaması geldi: Türkiye ile farklılıkların üstesinden gelebileceğimizi umuyorum Finlandiya'dan NATO üyeliği açıklaması geldi: Türkiye ile farklılıkların üstesinden gelebileceğimizi umuyorum

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Istiklal Marşı'nın Kabulünün 96'ncı Yıl Dönümünü Kutladı - Son Dakika


Advertisement