İsveç'teki sanat galerisinden Salvador Dali'nin bronz heykelleri çalındı - Son Dakika

İsveç'teki sanat galerisinden Salvador Dali'nin bronz heykelleri çalındı

31.01.2020 02:20
İsveç'teki sanat galerisinden Salvador Dali'nin bronz heykelleri çalındı, System.String[]

İsveç’in başkenti Stockholm’de hırsızlar, bir galeriden aralarında Salvador Dali’nin bronz heykellerinin de bulunduğu önemli miktarda sanat eseri çaldı. İspanyol sanatçının heykellerinin değerinin 21 ila 52 bin dolar olduğu belirtildi.

İsveç'in başkenti Stockholm'de hırsızlar, bir galeriden aralarında Salvador Dali'nin bronz heykellerinin de bulunduğu önemli miktarda sanat eseri çaldı.

En az iki kişi olduğu düşünülen hırsızların, başkentin merkezindeki Couleur isimli galeriden ünlü İspanyol sanatçı Dali'nin masa üstü 10 ila 12 adet arasındaki bronz heykelini çaldıkları saptandı.

İsveç'teki sanat galerisinden Salvador Dali'nin bronz heykelleri çalındı

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya İsveç'teki sanat galerisinden Salvador Dali'nin bronz heykelleri çalındı - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Son Dakika! Aliyev ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeli haberi verdi: Azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri alıyor Ali Koç, 5 yıl sonra kurşunlanma olayıyla ilgili konuştu: Can kaybı olsaydı bu şekilde davranılmazdı Lille, Abdülkadir Ömür ve Serkan Asan'ı gündemine aldı Oksijen tüpüne bağlı yaşayan KOAH hastası adam, uyuşturucu satıcısı çıktı Dolandırıcılar, banka kartını kiralamak için aylık bin lira teklif ettiler Yüzüne tükürdüğü yolcu, kadını hareket halindeki otobüsten aşağı attı Yüz yüze eğitime katılmayan öğrenciler dikkat! Okula gitmek zorunlu değil ama sınava girmeyen yandı Utanmazlığın da böylesi! Alkollü kadın sürücü kendisine işlem yapan polise saldırıp, yüzünü tırmaladı