Son Dakika Haberleri: Türkiye'nin İsveç ve Ukrayna ile Oynayacağı Maçların Hakemleri Belli Oldu

Türkiye'nin İsveç ve Ukrayna ile Oynayacağı Maçların Hakemleri Belli Oldu

27 gün önce

Türkiye A Milli Futbol Takımının, UEFA Uluslar Liginde İsveç ile oynayacağı maçı Romanya Futbol Federasyonundan Istvan Kovacs, hazırlık maçında Ukrayna ile oynayacağı maçı ise Kosova Futbol Federasyonundan Genc Nuza yönetecek.

A Milli Takımın Cumartesi günü İsveç ile oynayacağı UEFA Uluslar Ligi müsabakasını Romanya Futbol Federasyonundan Istvan Kovacs yönetecek. Konya Büyükşehir Belediye Stadyumunda saat 20.00'de başlayacak müsabakada Kovacs'ın yardımcılıklarını Vasile Florin Marinescu ve Mihai Ovidiu Artene yapacak. Maruis Avram ve Horatiu Mircea Fesnic'in ilave yardımcı olarak görev alacağı karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Alexandru Cerei olacak.

UKRAYNA MAÇINA KOSOVALI HAKEM

A Milli Takımın Ukrayna'yla karşılaşacağı hazırlık maçını ise Kosova Futbol Federasyonundan Genc Nuza yönetecek. Salı günü Antalya Stadyumunda saat 20.30'da başlayacak müsabakada Nuza'nın yardımcılıklarını Fatlum Berisha ve Bujar Selimaj yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Besfort Kasumi olacak.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Çaresiz Kalan Çift, Engelli Çocuklarını Tabutları Yakarak Isıtmaya Çalışıyor Ümraniye Belediye Başkanı, Kılıçdaroğlu'na Meydan Okudu: Bizde Asgari Ücret 3 Bin 340 Lira Olacak

Kızılay'a Kayyum Olarak Atanan İlhami Yıldırım'ın, Binali Yıldırım'ın Kardeşi Olduğu Ortaya Çıktı