Son Dakika Haberleri: İsviçre Mucizesi Swisscare Markası, İğnesiz Botoks Etkisi Sağlayan Beautytox ile Türkiye Pazarına...

İsviçre Mucizesi Swisscare Markası, İğnesiz Botoks Etkisi Sağlayan Beautytox ile Türkiye Pazarına...

5 yıl önce

İğnesiz botoks etkisi sağlayan BEAUTYTOX ürünü ile tüm yetkili eczanelerde tüketicilere sunulan SwissCare ürünleri, doğal mucizenin sonuçlarını kanıtlamak üzere raflarda yerini alıyor.

İsviçre Mucizesi Swisscare Markası, İğnesiz Botoks Etkisi Sağlayan Beautytox ile Türkiye Pazarına..., System.String[]
İğnesiz botoks etkisi sağlayan BEAUTYTOX ürünü ile tüm yetkili eczanelerde tüketicilere sunulan SwissCare ürünleri, doğal mucizenin sonuçlarını kanıtlamak üzere raflarda yerini alıyor.

Dünyanın kırk ülkesinde yüz ve vücut bakımına önem veren, ebediyen genç kalmak isteyen tüm kadınların ve erkeklerin beğenisine sunulan İsviçre mucizesi dermokozmetik markası SwissCare, en gözde ürünü BEAUTYTOX ile Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapıyor.

Cilt kusurlarından rahatsız olan herkesin kullanabileceği BEAUTYTOX, diğer tüm SwissCare ürünleri gibi, yüksek kalite standartları ile ünlü İsviçre'de üretiliyor. Eski moda botoks tedavisinin yerine acısız ve çok daha düşük maliyetli bir çözüm sunan ve yalnızca dört gün içinde etkisi gözlemlenebilen BEAUTYTOX, düzenli kullanımla yüz ifadesini bozmadan daha genç ve taze bir görünüme kavuşmayı sağlıyor. Botoks ile aynı mantıkta çalışan yani yüz kaslarının gevşetilmesi ile kırışıklıkları ve ifade çizgilerini azaltan yaşlanma karşıtı bir serum olan BEAUTYTOX, yalnızca eczanelerde satılıyor.

SwissCare CEO'su Mario Oldani, marka ve ürün hakkında şunları söylüyor: "İsviçre'de yapılan araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda, BEAUTYTOX'un kasların derhal ve uzun süreli olarak gerilmesini sağladığını, bu şekilde kırışıklıkları ve ifade çizgilerini yalnızca dört gün içerisinde gözle görünür biçimde azalttığını gözlemledik. SwissCare'in gözde ürünü BEAUTYTOX, yirmi sekiz günlük düzenli kullanım sonucunda kırışıkların yüzde 52 oranında azalmasını sağlıyor."

SwissCare BEAUTYTOX nasıl etki ediyor?

Kırışıklıkların ve ifade çizgilerinin azalıp yok olduğu, yüz kasları üzerindeki rahatlatıcı etkisinin yanı sıra SwissCare'in BEAUTYTOX ürünü, aynı zamanda cilt katmanlarının en iyi şekilde nemlendirilmesi yoluyla yeni kırışıklıklara da dur diyen bir etkiye sahip. BEAUTYTOX, cildin yapı taşları olan kolajen, elastin ve hiyalüronik asit üretimini uyarıyor, cildin en alt tabakasına kadar derinlemesine nüfuz ediyor, böylelikle cildi sıkılaştırarak esnekliğini geri kazandırıyor. BEAUTYTOX doğal olmayan bir ifade yaratması söz konusu olmadan, kırışıklık oluşan bölgeleri düzeltip iyileştirerek doğal yüz hatlarına uyum sağlıyor ve neme en fazla ihtiyaç duyan ve kolajensiz bölgeleri hedefliyor.

SwissCare BEAUTYTOX nasıl kullanılıyor?

En iyi sonuç için BEAUTYTOX göz çevresi, dudak çevresi ve kaşların üstü gibi ifade çizgilerinin en belirgin olduğu bölgelere, günde iki kez uygulanmalıdır. BEAUTYTOX'un her zaman kullanılan gündüz ve/veya gece kreminin altına sürülmesi tavsiye ediliyor.

BEAUTYTOX'un fiyatı 295 TL (KDV Dahil)


Tuğba Özay, Survivor Adasında Kalem ve Tuvalet Kağıdı Çaldığını İtiraf Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hatay'da Enerji Santralimize Havan Atıldı, 1 Şehidimiz Var
PYD, Afrin'deki DEAŞ'lı Esirleri TSK ve ÖSO'ya Karşı Savaşmaları Şartıyla Serbest Bıraktı