Son Dakika Haberleri: İsviçreli Futbolcu Lichstiner, Bilerek Rakibinin Eline Bastı

İsviçreli Futbolcu Lichstiner, Bilerek Rakibinin Eline Bastı

6 gün önce

İsviçre ile Portekiz arasında oynanan maçta İsviçreli Lichsteiner, rakibi Andre Silva'nın yerde kaldığı bir pozisyonda bilerek Portekizli oyuncunun eline bastı.

Dünya Kupası eleme müsabakasında  İsviçre ile  Portekiz karşı karşıya geldi.  Portekiz'in 3 puan alarak Dünya Kupası biletini kaptığı maçın en çok konuşulan anlarından biri ise Andre  Silva ile Lichtsteiner arasında yaşandı.

CEVABI GOL ATARAK VERDİ

İsviçreli oyuncu Lichtsteiner, bir faul pozisyonun ardından yerde yatan Portekizli Andre  Silva'nın eline kasten bastı. Andre  Silva ise hakemin gözünden kaçan bu zalimce harekete cevabı gol atarak verdi.

Bu hareketin arkasında başka bir rekabetin yattığı da iddialar arasında. Lichtsteiner Serie A'da  Juventus, Andre  Silva ise  Milan formasını giyiyor.


Bakan Çavuşoğlu, Vize Krizi İçin 4 Şart Sunan ABD'ye Sert Çıktı: Türkiye Dayatmalara Boyun Eğmez Şampiyonlar Liginde Grup Aşamasında 3.Maçlar Tamamlandı
Barcelona'lı Yıldız Lionel Messi Avrupa Kupalarındaki 100.Golünü Attı PSG'nin Fransız Yıldızı Mbappe, Şampiyonlar Liginde En Golcü Genç Oyuncu Oldu