İşyerinde Çıkan Yangında 1 Kişi Öldü, 2 Kişi Yaralandı - Son Dakika

İşyerinde Çıkan Yangında 1 Kişi Öldü, 2 Kişi Yaralandı

27.11.2012 10:00
İşyerinde Çıkan Yangında 1 Kişi Öldü, 2 Kişi Yaralandı, System.String[]

İzmir'in Karşıyaka ilçesindeki bir demir doğrama atölyesinde çıkan yangında, bir kişi yanarak hayatını kaybetti.

İzmir'in Karşıyaka ilçesindeki bir demir doğrama atölyesinde çıkan yangında, bir kişi yanarak hayatını kaybetti. İşyeri sahibi ve onu kurtaran bir mahalle sakini ise yaralandı.

Olay, saat 03.00 sıralarında Girne Bulvarı, 6024/1 Sokak, 4/C'deki atölyede meydana geldi. İşyerinden alevler yükseldiğini gören vatandaşlar, durumu polise ve itfaiye ekiplerine bildirdi. İçeriden insan sesi geldiğini duyan mahalle sakinleri, hortum ve su dolu kovalarla yangına müdahale etti. Bu kişilerden Hasan Akbal (44), kolundan hafif yaralandı. Ardından olay yerine ulaşan itfaiye ekipleri, yangını söndürmek için yoğun çaba harcadı. Alevlerin kontrol altına alınmasıyla birlikte atölyede kaldığı öğrenilen ve vücudunda birinci derece yanıklar oluşan işyeri sahibi İsmail Timur (46) dışarıya çıkarıldı. Hayati tehlikesi bulunan Timur, yanık ünitesi bulunan İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Servisi'ne kaldırıldı. Soğutma çalışmalarının tamamlanmasının ardından içeriye giren ekipler, yanarak öldüğünü tespit etti. Bu kişinin, Timur'la birlikte sürekli işyerinde yatıp kalkan çalışanlardan olduğu fakat kesin kimlik tespitinin İzmir Adli Tıp Kurumu morgunda yapılacak incelemeden sonra netlik kazanacağı ifade edildi. İlk belirlemelere göre yangının, söndürülmeden bırakılan bir sigara izmaritinden kaynaklanmış olabileceği belirtildi.

İşyerinde Çıkan Yangında 1 Kişi Öldü, 2 Kişi Yaralandı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel İşyerinde Çıkan Yangında 1 Kişi Öldü, 2 Kişi Yaralandı - Son Dakika


Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı