İtalya'da 17 yıl önce koronavirüs pankartı açıldığı ortaya çıktı - Son Dakika

İtalya'da 17 yıl önce koronavirüs pankartı açıldığı ortaya çıktı

3 gün önce

Koronavirüs salgının en çok etkilediği ülkelerin başında gelen İtalya'da Catanzaro takımın formasını giyen Giorgio Corona için 2003 yılında tribünlerde "Corona virüs" pankartı asıldığı ortaya çıktı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, futbol organizasyonlarının durmasına neden oldu. Salgının en çok vurduğu ülkelerden olan İtalya'da ise ortaya çıkan bir görüntü herkesi şaşırttı.

CORONA, TAKIMINI BİR ÜST LİGE ÇIKARDI

2003 yılında Catanzaro takımına transfer olan ve burada sergilediği performansla taraftarların büyük beğenisini kazanan Giorgio Corona için tribünlerde koranavirüs pankartı asıldığı ortaya çıktı. "Corona virüs bulaştı" yazan pankart, koronavirüs salgınının tüm dünyayı tehdit etmesiyle yıllar sonra tekrar gündem oldu. İtalyan futbolcu, o dönem attığı goller ve yaptığı asistlerle takımının bir üst lige çıkmasında büyük pay sahibi olmuştu.

Giorgio Corona

İtalya'da 17 yıl önce koronavirüs pankartı açıldığı ortaya çıktı


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Son Dakika

İtalya, koronavirüs vakalarında 10 gün içinde ciddi bir düşüş bekliyor
Avcılar'da yeni evli çift, salgın uyarılarını dinlemedi yakınlarıyla halay çekti Mavi ve LC Waikiki online mağazalarını da kapattı Son Dakika: İtalya'da koronavirüsten ölenlerin sayısı son 10 bin 779'a yükseldi