Doğum yapan köpek, fıstık yeşili yavru dünyaya getirdi - Son Dakika
BBC

Doğum yapan köpek, fıstık yeşili yavru dünyaya getirdi

23.10.2020 02:37

İtalya'da Cristian Mallocci adlı çiftçinin köpeğinin doğurduğu 5 yavrudan biri, fıstık yeşili renginde dünyaya geldi. Görenleri şaşkına uğratan köpeğe 'Fıstık' adı verildi.

İtalya'nın Sardinya adasında bir çiftlikte doğum yapan köpeğin 5 yavrusundan biri açık yeşil doğdu. Cristian Mallocci adlı çiftçinin köpeği Spelacchia'nın doğurduğu yavruların geri kalanı ise bembeyaz.

BÜYÜDÜKÇE RENGİNİ KAYBEDECEK

Çok nadir de olsa köpek yavruları bazen açık yeşil doğabiliyor. Yavrunun rahimdeyken biliverdin (yeşil bir safra pigmenti) adlı pigmentle temas etmiş olmasının bu duruma neden olabileceği belirtiliyor. Ancak yavru büyüdükçe doğum tüylerini, yani yeşil rengini de kaybedecek.

Doğum yapan köpek, fıstık yeşili yavru dünyaya getirdi

FISTIK ADINI TAKTI

"Yeşil umut ve şansın rengidir" diyen çiftçi Mallocci, yeşil doğan yavruya 'Fıstık' adını taktı. Yavrulardan sadece Fıstık'ı elinde tutacağını, diğer yavruları sahiplendireceğini söyledi. Fıstık çiftlikte koyun çobanlığı yapacak.

Doğum yapan köpek, fıstık yeşili yavru dünyaya getirdi

Son Dakika Dünya Doğum yapan köpek, fıstık yeşili yavru dünyaya getirdi - Son Dakika Dünya

BBC
YORUMLAR

Son Dakika

Hazer Amani ile boşanacağı konuşulan Sıla, gizemli bir erkekle görüntülendi Abdurrahim Albayrak'ın istifa kararı aldığı, erken seçim şartıyla vazgeçtiği ortaya çıktı Taksiciden kadın müşteriye şok tehdit: Seni gebertirim kadın 4. kattan düşüp hayatını kaybeden Cemil Taş, milli sporcu Ayşe Taş'ın 24 yıl sonra kavuştuğu babası çıktı Çağla Şıkel'e korkunç tehdit: Seni ve çocuklarını öldüreceğim Masumlar Apartmanı'nın 7. bölüm fragmanı yayınlandı! Han'ın itirafı İnci'yi şoke etti Kapkaççı akrabalar takip ettikleri yaşlı adamın 25 bin lirasını alıp kaçtı! O anlar kameralara yansıdı Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı