İtalya Dışişleri Bakanı Di Maio: Avrupa Birliği ülkeleri koronavirüs için ortak aşı üretmeli - Son Dakika

İtalya Dışişleri Bakanı Di Maio: Avrupa Birliği ülkeleri koronavirüs için ortak aşı üretmeli

Dünyada Covid 19 nedeniyle en çok can kaybının yaşandığı ülke olan İtalya'nın Dışişleri Bakanı ve Beş Yıldız Hareketi lideri Luigi Di Maio, yaşanan bu olağanüstü süreci euronews muhabiri Giorgia Orlandi'ye değerlendirdi.

İtalya Dışişleri Bakanı Di Maio: Avrupa Birliği ülkeleri koronavirüs için ortak aşı üretmeli, System.String[]

Koronavirüs salgınının Avrupa'da en etkili olduğu ülke İtalya oldu. İtalya'da 27 Mart 2020 itibariyle 86 bini aşkın Covid-19 vakası görülürken 9.134 kişi de salgın nedeniyle hayatını kaybetti.


Dünyada Covid 19 nedeniyle en çok can kaybının yaşandığı ülke olan İtalya'nın Dışişleri Bakanı ve Beş Yıldız Hareketi lideri Luigi Di Maio, yaşanan bu olağanüstü süreci euronews muhabiri Giorgia Orlandi'ye değerlendirdi.

Kaynak: Euronews.com


Son Dakika

George Floyd protestolarının büyüdüğü ABD'de Trump, destekçilerini Beyaz Saray'a çağırdı Tüm dünyayı ayağa kaldıran George Floyd cinayetinde yeni görüntüler ortaya çıktı; Floyd'un polislere söyledikleri vicdanları sızlattı Floyd'un öldürülmesine karşı protestolar Beyaz Saray önüne taşındı Antik dünyanın ayakta kalan tek yapısının 4.600 yıllık gizemi çözüldü! Paralı askerleri kaçan Rusya'dan Suriyeli mahkumlara "Hafter saflarında savaşın" teklifi Siyahi vatandaşı öldürerek ABD'deki gösterilerin fitilini ateşleyen polis, bir darbe de karısından yedi ABD'de George Floyd'un polis tarafından öldürüldüğü Minneapolis'te sokağa çıkma yasağı ilan edildi Uluslararası medya Türkiye'yi öve öve bitiremedi: Felaketin önüne geçtiler Twitter, Trump konusunda geri adım attı: Kurallarımıza aykırı bir durum tespit etmedik Hindistan'da canlı olarak gömülen bebeğin kurtarılma anı kamerada Trump, göstericileri bastırmak için ordunun göreve hazır olduğunu söyledi Çin, koronavirüse karşı "yüzde 99 etkili olacak" aşı geliştirdi Denek olarak kullanılan maymunlar, asistana saldırarak koronavirüs kan örneklerini çaldı İsviçre'de koronavirüsten etkilenenlere verilecek yardım paketleri için metrelerce kuyruk oluştu ABD'deki göstericilerin öfkesi dinmiyor: Asıl yağmacı olan devlet