Son Dakika Haberleri: İtalyan Basını Roberto Mancini'nin İtalya Milli Takımının Başına Geçeceğini Yazdı

İtalyan Basını Roberto Mancini'nin İtalya Milli Takımının Başına Geçeceğini Yazdı

10 ay önce

İtalyan basını, Galatasaray eski teknik direktörü Roberto Mancini'nin, İtalya Milli Takımının başına geçeceğini yazdı. 53 yaşındaki teknik adam, daha önce milli takım hayali kurduğunu söylemişti.

Rusya Premier Ligi ekiplerinden Zenit ile geleceği belirsiz olan Roberto Mancini için İtalya'dan sürpriz bir iddia geldi.

İtalya Milli Takımı 28 Mayıs'ta Suudi Arabistan ile bir hazırlık maçına çıkacak. Çizme basınına göre; 20 Mayıs tarihinde İtalya Futbol Federasyonu, Roberto Mancini'nin teknik direktörlük görevine getirildiğini açıklayacak. İtalya, Mancini ile ilk maçına Suudi Arabistan karşısında çıkacak.

RUSYA LİGİ 13 NİSAN'DA SONA ERECEK

13 Nisan'da Rusya Premier Ligi'nin sona ermesinin ardından Mancini'nin Zenit'teki geleceğinin de belli olması bekleniyor. Rus ve İtalyan basınına göre Zenit gelecek sezon Mancini ile devam etmeyecek. Bu ayrılık açıklamasından yaklaşık 1 hafta sonra da tecrübeli teknik adamın İtalya macerasının netleşmesi bekleniyor.

SIK SIK İTALYA'YI ÇALIŞTIRMAK İSTEDİĞİNİ BELİRTMİŞTİ

İtalyan teknik adam, daha önce çalıştığı dönemlerde sık sık İtalya Milli Takımını çalıştırmak istediğini söylemişti.


YORUMLAR


Oyuncu Yalçın Dümer: Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Evliliğiniz 6 Ayda Biter' Dedi, Öyle de Oldu Nihat Hatipoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sosyal Medya Üzerinden Teşekkür Etti

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Gündeme Gelen Lise Öğrencisi Cinayetinin Detayları Ağızları Açık Bıraktı