Son Dakika Haberleri: Versace Markası, Versace 19.69 Adıyla Türkiye'de

Versace Markası, Versace 19.69 Adıyla Türkiye'de

4 yıl önce

Versace'yi giyim, ev tekstili ve cafe zincirleri olmak üzere Versace 19.69 adıyla yeni bir dünya markası yapma hedefiyle Türkiye'ye getiriyor.

Versace Markası, Versace 19.69 Adıyla Türkiye'de, System.String[]
Türkiye'de tekstil sektörünün iki önemli kuruluşu, ünlü İtalyan markası  Versace'yi giyim, ev tekstili ve cafe zincirleri olmak üzere  Versace 19.69 adıyla yeni bir dünya markası yapma hedefiyle  Türkiye'ye getiriyor. İç giyim, ev tekstili, gıda ve cafe olarak  Türkiye'ye gelen  Versace 19.69'u  Denizli'li Rihen Tekstil, Ortadoğu,  Türkiye ve  Rusya isim haklarını alarak Reda'nın kurucusu Derya Taşdelenler ile önemli bir işbirliğine imza attı. Dagi Giyim Sanayi, GS Store, Danua ve DT'nin kurucusu da olan Derya Taşdelenler'e  Versace 19.69'un marka danışmanlığı tasarım ve konsepti emanet edildi.

-ORTADOĞU, RUSYA VE TÜRKİYE İSİM HAKLARI ALINDI-

Verilen bilgiye göre, 2013 yılının başlarında  Versace markasıyla görüşmelere başlayan  Denizli'li Rihen Tekstil,  Versace'nin Ortadoğu,  Rusya ve  Türkiye isim haklarını alarak aldı. Markanın  Türkiye'de iç giyim ve spor giyim alanındaki tüm üretim ve pazarlama çalışmalarını ise Reda Tekstil'e verildi. Reda Tekstil'in kurucusu Derya Taşdelenler yaptığı açıklamada "Denizli'li Gökhan Tekstil'in yan kuruluşu olan Rihen Tekstil ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde,  Versace 19.69 markasının  Türkiye'de tüm konsept, tasarım, üretim ve pazarlama çalışmalarını gerçekleştireceğiz"dedi. Taşdelenler,  Versace 19.69 markasının dünyadaki lüks tüketiminin aksine, 19 - 69 yaş arası her kesimden insanın ulaşabileceği bir koleksiyonla  Türkiye'de yer alacaklarını dile getirdi.

-VERSACE İÇİN DE BİR İLK-

Marka bünyesinde kadın ve erkek iç giyim, ev ve spor giyim, ev tekstilinde ise; havlu, bornoz, çarşaf ve nevresim gibi tekstil ürünlerinin bulunacağını belirten Derya Taşdelenler, "markayla ilgili bir sonraki adım ise  Versace 19.69 cafeleri olacak, bir dünya markasının A'dan Z'ye her şeyini  Türkiye'de kendimiz yaratıyoruz. Dünyanın başka bir ülkesinde  Versace'nin böyle bir çalışması yok. Giyim, ev tekstili ve cafe zincirleri olmak üzere yeni bir dünya markası yapmış olacağız. Bu çok meşakkatli, uzun bir yol bir o kadar da gurur verici olacak" açıklamasında bulundu.

-VERSACE 19.69 ZİNCİR OLACAK-Derya Taşdelenler, VERSACE 19.69 markasının tüm konsept çalışmalarının tamamlandığını ve üretime başlandığını belirtirken, gelecek yıl İstanbul'un dışındaki illerde de markanın yer alacağını vurguladı. Markanın "showroom"unun  Bahçeşehir'de geniş alanda açıldığını kaydeden Taşdelenler, 2014 yılı için büyük şehirlerle ilgili görüşmelere başlanacağını bildirdi.

Cadde Ortasında Tecavüze Uğrayan Kadına Yardım Etmek Yerine, Cep Telefonuyla Görüntü Çektiler Melih Gökçek'in Yerine Kim Gelecek Sorusuna Abdülkadir Selvi Cevap Verdi
ABD ile Bağdat Arasındaki Kriz Büyüyor! İbadi, Tillerson'un Gönderin Dediği Milislere Sahip Çıktı