İtfaiye Erleri Yemin Etti - Son Dakika

İtfaiye Erleri Yemin Etti

09.04.2013 17:39
İtfaiye Erleri Yemin Etti, System.String[]

Aday Memurluk süreleri biten iki itfaiye eri için Belediye Meclis Salonu'nda yemin töreni düzenlendi.

Burdur'da iki itfaiye eri yemin etti.

Törende konuşan Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, "İtfaiye teşkilatımız görevini hakkıyla yerine getiren bir teşkilat. Hepinize teşekkür ediyorum. İtfaiye Teşkilatımızla ilgili herhangi bir şikayet almamamız beni sevindiriyor. İtfaiyemizin ekipmanlarını oldukça genişlettik. Belediye sahada iş yapan bir kurum Ekipmanlarımızın her yönüyle iyi olması gerekir."

Temel ve Hazırlayıcı Eğitim sürelerini tamamlayan Mehmet Ali Ballak ve Hayrettin Güzel ardından Türk Bayrağı üzerine ellerini koyarak yemin ettiler ve asli memurluğa geçiş yaptılar.

Yemin Törenine Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, Başkan Yardımcıları Serdar Başgül ve Hasan Duygulu ile Birim Müdürleri ile itfaiye personeli katıldı.

İtfaiye Erleri Yemin Etti

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel İtfaiye Erleri Yemin Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine transfer oldu Kamyon ile otomobil kafa kafaya çarpıştı: 2 kişi hayatını kaybetti Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor İzmir'de suya yüzde 15 zam yapıldı! 1 Ocak'tan itibaren geçerli olacak Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Son Dakika: Türkiye'de 23 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 153 kişi vefat etti, 6713 yeni vaka tespit edildi İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı Tramvay durağına izinsiz giren genç, kendisini uyaran güvenlik görevlisini bıçakladı! O anlar kamerada