İtfaiyenin Kepenkle Mücadelesi - Son Dakika

İtfaiyenin Kepenkle Mücadelesi

25.11.2018 08:11
İtfaiyenin Kepenkle Mücadelesi

Beyoğlu'ndan bir iş yerinde yangın çıktı.

Beyoğlu'ndan bir iş yerinde yangın çıktı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri kapalı olan iş yerinin kepenklerini keserek yangına müdahale etti. Yangında ölen yada yaralanan olmazken iş yerinde maddi hasar meydana geldi.

Yangın Beyoğlu Perşembe pazarı Tershane Caddesinde  saat 07.15 sıralarında bir hırdavatçı dükkanında meydana geldi. Yoldan geçen vatandaşlar bir iş yerinden dumanlar çıktığını görünce durumu itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri iş yerinin kapalı olduğunu görünce kepenkleri açmaya çalıştı. Başarılı olamayan ekipleri kepenkleri elektrikli testere ile kepenkleri kesmeye  çalıştı. Kepenklerin bir bölümünü  kesen itfaiye alevlere ulaştı. Dışarıdan hemen yangına müdahale eden ekipler bir süre sonra iş yerine girip yangını tamamen söndürdü.

Yangında can kaybı ve yaralanma yaşanmazken dükkandan maddi hasar meydana geldi.

Görüntü Dökümü:

-----------------------

- İtfaiye ekiplerinin yanan iş yerinin kepenklerini açmaya çalışması

-İtfaiye ekiplerinin  testere ile kepenkleri kesmesi

-İçeriden yükselen elevler

-İtfaiyenin    alevlere müdahale etmesi

-Dükkandan çıkan dumanlar

-Genel ve yakın detaylar - İstanbul

YORUMLAR
500
Muğla'da depo yangını korkuttu Muğla'da depo yangını korkuttu Fabrikada buhar kazanı bakımı yapıldığı sırada patlama meydana geldi: 2 yaralı Fabrikada buhar kazanı bakımı yapıldığı sırada patlama meydana geldi: 2 yaralı FATİH'TE OTELİN ÇATISINDA YANGIN FATİH'TE OTELİN ÇATISINDA YANGIN
Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa İtfaiyenin Kepenkle Mücadelesi - Son Dakika


Advertisement