Son Dakika Haberleri: Itır Esen'in Tacı Alınınca Miss Turkey 2017 Birincisi Aslı Sümen Oldu

Itır Esen'in Tacı Alınınca Miss Turkey 2017 Birincisi Aslı Sümen Oldu

29 gün önce

Skandal paylaşımları nedeniyle Itır Esen'in tacının elinden alınmasıyla MISS Turkey 2017'de ikinci olan Aslı Sümen Türkiye'nin en güzel kızı oldu.

Miss Turkey 2017 Yarışması'nda birinci seçilen  Itır Esen'in tacı, sosyal medyada 15 Temmuz şehitleriyle ilgili yaptığı bir paylaşım nedeniyle geri alındı. Esen'in tacının geri alınmasıyla sıralama değiştir ve  Türkiye'nin en güzel kızı Aslı Sümen oldu.

RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI

Esen'in tacının geri alınacağını açıklayan Miss Turkey Başkanı Can Sandıkçıoğlu, "Üzülerek duyuruyoruz ki bu tweetin  Itır Esen tarafından atıldığı kanaatine varılmıştır. Kuruluş amacı  Türkiye'yi dünya çapında tanıtmak ve imajına katkıda bulunmak olan Miss Turkey Organizasyonu'nun böyle bir paylaşımı kabul etmesi mümkün değildir" ifadesini kullandı.

ODTÜ MEZUNU TÜRKİYE GÜZELİ

Mersin'de dünyaya gelen ve 23 yaşında, 1,72 boya sahip Aslı Sümen  Ortadoğu Teknik Üniversitesi'nde işletme okudu.

SIRALAMA DEĞİŞTİ

Itır Esen'in tacının geri alınmasının ardından jüri puanlamasına göre ikinci olan Aslı Sümen'in birinci, puan sıralamasında üçüncü olan  Pınar Tartan'ın ikinci, dördüncü sırada olan Yasemin Çoklar'ın ise üçüncü olduğu bildirildi.

İşte tacın yeni sahibi Aslı Sümen;


Bir Hafta Aralıksız Devam Eden Ereksiyon, Acı Gerçeği Ortaya Çıkardı! Penisinin Yarısı Kesildi Bekir Bozdağ'dan Korkutan Açıklama: 2019'a Kadar Pek Çok Kirli Operasyona Şahit Olacağız
Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı