İTO'da Görev Değişikliği - Son Dakika

İTO'da Görev Değişikliği

19.09.2013 10:05
İTO'da Görev Değişikliği, System.String[]

İTO yönetimi 3 genel sekreter yardımcısının görev yerlerini değiştirdiğini bildirdi.

İstanbul Ticaret Odası (İTO) yönetimi, yeni dönemin, yeni yönetim anlayışı çerçevesinde 3 genel sekreter yardımcısının görev yerlerini değiştirdiğini bildirdi.

İTO'dan yapılan açıklamaya göre, İTO'nun yeni Genel Sekreter Yardımcıları Avukat İbrahim Özpay, Tezer Palacıoğlu, Avukat Nurcan Turan oldu. Ahmet Naci Helvacı, Selçuk Tayfun Ok ve Kenan Öztekin'in ise görev yerleri değiştirildi.

Açıklamada, İT0'nun yeni yönetiminin, her fırsatta söyledikleri "üye odaklı ve değişime uyum sağlayan bir anlayışla hizmet vermek üzere göreve geldikleri" vizyonundan hareketle çalışmalarını sürdürdürdüğü kaydedildi.

İTO Başkanı İbrahim Çağlar konuya ilişkin olarak, "Görev değişikliği Oda hizmetlerimize yeni bir ivme kazandıracağı gibi, başka arkadaşlarımıza da fırsat verme anlamını taşımaktadır. Bugüne kadar görev yapmış olan değerli arkadaşlarımıza teşekkür ederim, görevi yeni devralan arkadaşlarımıza da başarılar dilerim" değerlendirmesini yaptı. - İstanbul

İTO'da Görev Değişikliği

- Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi İTO'da Görev Değişikliği - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Avrupa İlaç Ajansı koronavirüs aşısıyla ilgili en net tarihi verdi: Pfizer'e 29 Aralık'ta onay verilebilir G.Saray'da koronavirüse yakalanan 5 futbolcudan 4'ü iyileşti Kılıçdaroğlu "Satılık ordu" ifadesini kullanan vekile sahip çıkmadı, sözleri ayakta alkışlandı Kendini tavana asarak intihar eden terzinin bıraktığı not yürek dağladı: Çocuklarım size emanet, ölmem hepimiz için iyi olacak Uğur'un diskalifiye edilmesinin ardından eleştirilerin hedefi olan Acun Ilıcalı sessizliğini bozdu Turizmin başkenti Antalya'ya bu yıl yine en çok Ruslar geldi 1.5 yaşındaki bebeğine alkol içirip fotoğraflarını paylaştı! Baba, savcılığa koştu Eroin dolu araçta yakalanmıştı, ifadesi ortaya çıktı! Ayşe Dırla, olayı yine hayatını kurtaran Kadir Şeker'e bağladı