İTÜ'de Piyano Festivali - Son Dakika

İTÜ'de Piyano Festivali

20.03.2019 14:24
İTÜ'de Piyano Festivali, System.String[]

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Dr. Erol Üçer Müzik İleri Araştırmalar Merkezi (MİAM) Piyano Festivali, bu yıl ikinci kez düzenlenecek.

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Dr. Erol Üçer Müzik İleri Araştırmalar Merkezi (MİAM) Piyano Festivali, bu yıl ikinci kez düzenlenecek.

İTÜ MİAM'ın 20. yılının da kutlanacağı "Yolculuk" temalı festivalde, 10 piyanist ve konuk sanatçılar farklı dönemlerden eserler seslendirecek.

MİAM'da eğitim almış piyanistler ve akademisyenleri bir araya getirecek festival, İTÜ Maçka Kampüsü, Yabancı Diller Binası, Mustafa Kemal Amfisinde, 23 Mart 2019'da gerçekleştirilecek.

Festivalde, birbirini izleyen "Batı Rüzgarları", "Kuzey Işıkları" ve "Yeni Dünyadan" başlıklı konserler yer alacak.

Samuel Barber'ın "Souvenirs" adlı eseri ise konserlerin kapanışında, piyanistler tarafından sahnede dönüşümlü olarak müzikseverlerin ilgisine sunulacak.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İTÜ'de Piyano Festivali - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Adidas, koronavirüs döneminde değer kaybı yaşayan Reebok'ı satacak 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş 150 kişiyi koronaya kurban veren kentimizde tedbirlere uyulmaması korkutuyor Kızı Şeyma'yı öldüren babaya, ağırlaştırılmış müebbet Silahla çatışırken 1 kişiyi ağır yaralamıştı! Polis nefes kesen operasyonla yakaladı Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Korkunç kaza! Tırın çarptığı yaya yaklaşık 60 metre sürüklendi, hayatını kaybetti Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı