Ivana Sert sosyal medyada hesapları karıştırdı, kendisi için övgü dolu paylaşımlar yaptı - Son Dakika

Ivana Sert sosyal medyada hesapları karıştırdı, kendisi için övgü dolu paylaşımlar yaptı

5 gün önce

Ivana Sert bugün Kanal D'de ekrana gelen 2. Sayfa programına konuk oldu ve programa konuk olduğu sırada sosyal medyada çok konuşulan bir paylaşım yaptı. Ivana, hesabından yaptığı ve kendisini övdüğü paylaşımın ardından Intagram'da kullanıcıların dalga konusu oldu.

Şimdilerde şarkı söyleyen eski model ve sunucu Ivana Sert sosyal medyanın diline düştü. Instagram'ı aktif kullanan ünlülerden olan Ivana Sert, öyle bir hata yaptı ki kullanıcılar tüm gün onu konuştu. 2. Sayfa programına konuk olan Ivana, kendini öven bir paylaşım yaptı. Ivana Sert'in bu paylaşımını tuhaf kılan şey ise kendi kendini öven sözleri sanki başkasının yazmış gibi olmasıydı.

SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞDI

Ivana Sert'in bu paylaşımını görenler "Ivana sahte hesaba geçmeyi unutmuş" yorumları yaptı. İşte Ivana Sert'in gülünç duruma düştüğü o paylaşımı...

Sahte hesabına geçmeyi unutan Ivana Sert, kendi kendine "Canım dostum Ivana Sert kalbi kadar kendi güzel" yorumunu yapınca sosyal medyanın diline düştü. Sosyal medya kullanıcıları bu paylaşımın ardındankendilerini öven paylaşımları, aynı Ivana Sert'in yaptığı gibi kendi hesaplarında paylaştılar.

Ivana Sert sosyal medyada hesapları karıştırdı, kendisi için övgü dolu paylaşımlar yaptı
Haber Yayın Tarihi: 13.02.2020 12:25 

YORUMLAR (9)


Son Dakika

Besteci Tınay, kendisine sözlü tacizde bulunan müzisyeni ifşa etti
Dolgu yaptıran genç kızın dudakları şişince doktoruna 250 bin TL'lik dava açtı Universidad - Colo Colo maçında Matias Dituro'nun hareketi sosyal medyayı salladı Gezi davasındaki beraat kararına Mustafa Varank'tan sert tepki: Apaçık bir ihanettir