İyi Günde Kötü Günde 4. Bölüm 2. Fragman - Son Dakika

İyi Günde Kötü Günde 4. Bölüm 2. Fragman

02.10.2020 10:43

Star'da yayınlanacak olan yeni dizi 'İyi Günde Kötü Günde', çok yakında seyircisi ile buluşacak.

Star'da yayınlanacak olan yeni dizi 'İyi Günde Kötü Günde', çok yakında seyircisi ile buluşacak. Yapımına O3 Medya'nın imza attığı ve başrollerinde; Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen'in yer aldığı "İyi Günde Kötü Günde" dizisi yakında Star'da!

Bir yanda nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla, diğer yanda gitmesinin nedenini herkesten saklayan Sarp ve ikilinin ortasında her şeyden habersiz evlilik hayalleri kuran Melisa… Kaderin cilvesi birbirlerine düğümlenen bu üç kişinin hayatı öylesine karışır ki çözebilene aşk olsun.

Yapım: O3 Medya

Yapımcı: Saner Ayar

Senaryo: Pelin Karamehmetoğlu, Aksel Bonfil

Yönetmen: Metin Balekoğlu

Oyuncu Listesi:

Leyla: Elçin Sangu

Sarp: Ozan Dolunay

Melisa: Yasemin Allen

Aslıhan: Şenay Gürler

Meral: Derya Alabora

Perihan: Nergis Kumbasar

Halil: Hakan Salınmış

Arda: Ali Yağcı

Bülent: Sinan Albayrak

Yasemin: Hande Yılmaz

Seda: Deniz Işın

Can: Tugay Erdoğan

Sosyal medyadan eksik kalma korkusu ruhsal rahatsızlıklara neden oluyor Sosyal medyadan eksik kalma korkusu ruhsal rahatsızlıklara neden oluyor Aybike Esin Tumluer kimdir? Atlas Karan Tumluer hayatı ve biyografisi! Aybike Esin Tumluer kaç yaşında, nereli? Aybike Esin Tumluer kimdir? Atlas Karan Tumluer hayatı ve biyografisi! Aybike Esin Tumluer kaç yaşında, nereli? Dünyaca Ünlü Genç İsimleri Bir Araya Getiren 'NEXT by TRT World Forum' Geniş Katılımla Gerçekleşti Dünyaca Ünlü Genç İsimleri Bir Araya Getiren 'NEXT by TRT World Forum' Geniş Katılımla Gerçekleşti

Son Dakika TV İyi Günde Kötü Günde 4. Bölüm 2. Fragman - Son Dakika


Advertisement