Son Dakika Haberleri: İyi Ki Doğdun Barış Abi!

İyi Ki Doğdun Barış Abi!

7 yıl önce

Hepsi büyüdü o 'adam olacak çocuklar'ın hepsi seni soruyor şimdi... Yerin boş, hala sahipsiz o bıraktığın 'kol düğmeleri', artık bir anlam ifade etmiyor 'kara sevdalar' ve hala boynu bükük 'gülpembe'nin... İyiki doğdun Barış Abi, iyiki tanıdık seni!

İyi Ki Doğdun Barış Abi!, System.String[]
Barış Manço hayatını kaybetti' haberi açıklandığında yediden yetmişe tüm Türkiye yasa bürünmüştü. Ünlü sanatçının cenazesi birçok insana nasip olmayan bir katılımla toprağa verildi. Yaşlısı genci, kadını erkeği, uzun saçlısı kısa saçlısı, rockçısı popçusu, yani toplumun her kesimi, halk ozanı olan Barış Manço'yu son yolculuğunda yalnız bırakmadı. "Bir gün ölürsem; öldüğüm günü değil, doğduğum günü hatırlayın." demişti Manço. İşte bugün, yani 2 Ocak Manço'nun doğum günü. "Kol Düğmeleri", "Dönence"ve "Gülpembe" gibi 200'den fazla eseriyle gönüllere taht kurmuş o büyük sanatçı bugün aramızda yok. Ancak onun doğum günü! Doğum günün kutlu olsun Barış Abi!

YORUMLAR


Mustafa Sarıgül, CHP'den Şişli Belediye Başkan Aday Adayı Olduğunu Açıkladı Suriyeli Genç Kız, Çalıştığı Evde Vurgun Yaptı

Et Üretim Fabrikasında Çekilen İdrar Yapma Görüntüleri Mide Bulandırdı