İyi Olayım Derken Zehirlendi - Son Dakika

İyi Olayım Derken Zehirlendi

19.02.2012 11:12
İyi Olayım Derken Zehirlendi, System.String[]

Bursa'da baş ağrısı sebebiyle aldığı ilaçlardan içen kadın, ağrısı geçmeyince 2 tane daha fazladan ilaç aldı.

Bursa'da baş ağrısı sebebiyle aldığı ilaçlardan içen kadın, ağrısı geçmeyince 2 tane daha fazladan ilaç aldı. Bir süre sonra rahatsızlanan kadının zehirlendiği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre olay, merkez Osmangazi ilçesi Dikkaldırım Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi'nde meydana geldi. Baş ağrısı için doktorun verdiği ilaçlardan kullanan G.D., ağrısı kesilmeyince ilaçlardan 2 tane daha içti. Bir süre sonra kendisini kötü hisseden G.D. özel bir araçla Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Tedavi altına alınan kadının yapılan tahlillerinde aldığı ilaçlardan zehirlendiği ortaya çıktı. - BURSA

İyi Olayım Derken Zehirlendi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İyi Olayım Derken Zehirlendi - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı