İYİ Parti Antalya İl Yönetim Kurulu yedek üyesi istifa etti - Son Dakika

İYİ Parti Antalya İl Yönetim Kurulu yedek üyesi istifa etti

İYİ Parti Antalya İl Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Derya Dalmaz, görevinden istifa ettiğini bildirdi.

İYİ Parti Antalya İl Yönetim Kurulu yedek üyesi istifa etti, System.String[]

İYİ Parti Antalya İl Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Derya Dalmaz, görevinden istifa ettiğini bildirdi.

Dalmaz, yaptığı açıklamada, İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran'ın tutarsız davranışlar içinde bulunduğunu öne sürdü.

Söylem ve eylemlerin birbirini tutmadığını iddia eden Dalmaz, "İktidar için yola çıktık. Bu doğrultuda aktif çalışmaların yapılması gerekiyor, ancak yönetimde böyle bir çabanın olmadığını gördüm. İsmimin bu yönetimde yer almaması için görevimden istifa ettim." dedi.

Dalmaz, parti için çalışmaya devam edeceğini belirtti.

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran ise Dalmaz'ın yönetim kurulu yedek üyeliğinden istifa dilekçesinin kendilerine ulaştığını kaydetti.

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 17:27 - Kaynak: AA

Son Dakika Politika İYİ Parti Antalya İl Yönetim Kurulu yedek üyesi istifa etti - Son Dakika


Son Dakika

Türkiye'nin ilk korona hastasına tedavi gördüğü hastaneden dudak uçuklatan fatura Karadeniz'deki doğal gaz keşfi, vatandaşın faturasını yıllık 425 TL düşürecek "Pır pır" sesleri duyduğu için hastaneye gitti, kulağından canlı sinek çıkarıldı Karşılarında can veren kişiye aldırmadan bankta uyumaya devam ettiler Otomobil ile minibüs çarpıştı, otoyolda can pazarı yaşandı: 1 ölü, 6 yaralı Psikiyatrist Arif Verimli, reyting rekortmeni Kırmızı Oda'daki Binnur Kaya'nın mimiklerine dikkat çekti Caner Erkin, oyundan çıkarken teknik direktör Erol Bulut'a tepki gösterdi Rasim Ozan Kütahyalı Rıdvan Dilmen'in sözlerine yanıt vermedi, sadece futbol konuşmak istedi