İYİ Parti Grup toplantısı - Son Dakika

İYİ Parti Grup toplantısı

23.02.2021 18:02

- İYİ Parti Grup toplantısı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener: "Türkiye'nin kaynakları var, imkanları var, zengin, güçlü ve mutlu bir ülke olmak için çok büyük bir potansiyeli var ama doğru yönetilirse" İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Türkiye'nin kaynakları var, imkanları var,...

- İYİ Parti Grup toplantısı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener:

" Türkiye'nin kaynakları var, imkanları var, zengin, güçlü ve mutlu bir ülke olmak için çok büyük bir potansiyeli var ama doğru yönetilirse"

ANKARA - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Türkiye'nin kaynakları var, imkanları var, zengin, güçlü ve mutlu bir ülke olmak için çok büyük bir potansiyeli var ama doğru yönetilirse" dedi.

Akşener, partisinin grup toplantısında konuştu. Akşener, Akşener, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'in sözlerini eleştirerek, "Şikayet edeni onursuz ilan ederek bir travma daha yaşatmak değildir. Vicdan bunu gerektirir, ahlak bunu gerektirir. ve aynı zamanda 'onurlu siyaset' bunu gerektirir. Cinsel tacize, tecavüze uğrayan kadınlar için başvuru süresi mi var? 3 iş günü içinde şikayetçi olmayana namussuz mu diyeceksiniz? Kadın haklarını içine sindiremeyen erkekler yetmedi, bir de seninle mi uğraşacağız? İster bir gün sonra, ister 10 yıl sonra söylesin. Hakkını arayan her kadın onurludur. İYİ Parti, hakkını arayan her kadının daima yanında olacaktır" diye konuştu.

"Türkiye'nin kaynakları var, imkanları var, zengin, güçlü ve mutlu bir ülke olmak için çok büyük bir potansiyeli var ama doğru yönetilirse" diye devam eden Akşener, "Milletimizin dertleri için hazırladığımız, çözümleri anlatıyoruz. Türkiye'ye dair çizdiğimiz vizyonu, hayal ettiğimiz Türkiye'yi anlatıyoruz. Çünkü biz, milletimizin en iyisini hak ettiğini biliyoruz. ve en iyisini hak eden milletimize reva görülen bu yapay AK Parti gerçeğini kabul etmiyoruz. O nedenle biz, içine sokulduğumuz bir sorun yumağı olan, bu ucube sistem yerine, 'İyileştirilmiş ve Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem' diyoruz" ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Grup toplantısı
İYİ Parti Grup toplantısı
İYİ Parti Grup toplantısı
İYİ Parti Grup toplantısı

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika İYİ Parti Grup toplantısı - Son Dakika


Son Dakika

Maske takmadığı için uyarılan kadın, iç çamaşırını kafasına taktı Hakan Taşıyan için acil çağrı! Sağlık durumu kötüye gidiyor ABD, muhalifleri tehdit eden 76 Suudi Arabistan vatandaşına yaptırım getirdi Magazin gündemine bomba gibi düşen iddia: Songül Karlı kocamı elimden aldı Rıdvan Dilmen'den Beşiktaş'a övgü: Şampiyonluğun en büyük favorisi İBB'nin yardım etmeyi reddettiği çöp dağları krizine hükümet el atıyor! Bakan Kurum, talimat verdi Yasadışı bahis oynatan şahıs "Beni almaya teçhizatları yetmez" dedi, polis canlı yayında yakaladı Kerimcan Durmaz, 'Peşimde' şarkısının klibinde kadın kılığına girip Sharon Stone pozu verdi