Son Dakika Haberleri: İYİ Partili Belediye Başkan Adayı, Kaçak Yapılan Otelinin Yıkılmaması İçin Yolu Kapattı

İYİ Partili Belediye Başkan Adayı, Kaçak Yapılan Otelinin Yıkılmaması İçin Yolu Kapattı

30 gün önce

Nevşehir'de İYİ Parti Uçhisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Türke, kaçak yapısını yıktırmamak için otelin yolunu aracıyla kapattı.

Nevşehir'in İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Türke kaçak yapılan otelinin yıkılacak olmasının haberini alınca otel yolunu kapatarak ekiplerin girmesine engel oldu.

EKİPLERİN GELMEMESİ İÇİN OTEL YOLUNU KAPATTI

Nevşehir Valiliği tarafından Kapadokya Bölgesinde kaçak yapıların yıkılması için yapılan çalışmalar sonrasında İYİ Parti Uçhisar Belediye Başkan adayının da vadide otel inşaatının yıkılacak olması haberinin ardından Belediye Başkan adayı Mehmet Türke otel yolunu kapatarak ekiplerin girmesine engel oldu.

JANDARMA EKİPLERİ OLAYLA İLGİLİ TUTANAK TUTTU

31 Mart Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde İYİ Parti ve CHP'nin Uçhisar'da ortak adayı olan Mehmet Türke'nin kendi aracıyla yolu kapatmasının ardından ise jandarma ekipleri tarafından tutanak tutulduğu öğrenildi.
Yeni Zelanda Saldırganının Ailesi: Özür Dileriz, Sadece Eve Gidip Saklanmak İstiyoruz Erdoğan'ın Sağ Kolu Olan Şehit Erol Olçok'un Eşi: Şehitleri Kaça Sattınız? PKK'nın İğrenç Yüzü Günlükte Ortaya Çıktı: Kendini Dedesi Yaşındaki Teröristin Kucağında Çıplak Olarak Bulmuş