İyi Parti Sözcüsü Zorlu'dan Hüseyin Baş'a: "Genel Başkanımız Meral Akşener ve İyi Partimiz Sizleri Millet İttifakı'nda Görmekten Mutluluk Duyacaktır" - Son Dakika

İyi Parti Sözcüsü Zorlu'dan Hüseyin Baş'a: "Genel Başkanımız Meral Akşener ve İyi Partimiz Sizleri Millet İttifakı'nda Görmekten Mutluluk Duyacaktır"

27.10.2022 13:21

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş’a; “Büyük Türkiye idealine inanmış Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener ve İYİ Partimiz sizleri Millet İttifakı’nda görmekten mutluluk duyacaktır” çağırısını yaptı.

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş'a; "Büyük Türkiye idealine inanmış Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener ve İYİ Partimiz sizleri Millet İttifakı'nda görmekten mutluluk duyacaktır" çağırısını yaptı.

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, partisinin Millet İttifakı'nda yer almak istediğini açıklamıştı. Baş, FOX TV'de dün İlker Karagöz'e şunları söylemişti:

"Bağımsız Türkiye Partisi olarak biz, Türkiye'de başkanlık sisteminin değişmesi, parlamenter sisteme geçiş, Türkiye'nin ekonomisinin bozukluğu noktasında hem fikiriz. Bu hükümetin değişmesi lazım. Biz parti kadroları olarak Millet İttifakı'na destek veririz, içinde oluruz. Beni Millet İttifakı'na alsınlar. Daha açık bir çağrı olamaz. Almıyorlarsa da bunu açıklasınlar. Çünkü bunu milletimiz istiyor."

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Baş'ın bu sözlerine bugün yanıt verdi. Zorlu, sosyal medya hesabında Baş'ı da etiketleyerek şu mesajı paylaştı:

"Sayın Hüseyin Baş, görülmektedir ki kaygılarımızın ve hassasiyetimizin ortaklığı milletimizin geleceği için yegane buluşma noktamızdır. Büyük Türkiye idealine inanmış Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener ve İYİ Partimiz sizleri Millet İttifakı'nda görmekten mutluluk duyacaktır."

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
Kürşad Zorlu: 'Millet İttifakı'nın Her Bir Paydaşı Bu Sandıklarda Yer Alacağız ve Sizlerin İradesine Sahip Çıkacağız' Kürşad Zorlu: 'Millet İttifakı'nın Her Bir Paydaşı Bu Sandıklarda Yer Alacağız ve Sizlerin İradesine Sahip Çıkacağız' Meral Akşener, İkinci Yüzyıl İktisat Kongresi'ne katılmadı! Yerine birini yolladı Meral Akşener, İkinci Yüzyıl İktisat Kongresi'ne katılmadı! Yerine birini yolladı Meral Akşener'in İkinci Yüzyıl İktisat Kongresi'ne katılmaması dikkat çekti Meral Akşener'in İkinci Yüzyıl İktisat Kongresi'ne katılmaması dikkat çekti

Son Dakika Güncel İyi Parti Sözcüsü Zorlu'dan Hüseyin Baş'a: 'Genel Başkanımız Meral Akşener ve İyi Partimiz Sizleri Millet İttifakı'nda Görmekten Mutluluk Duyacaktır' - Son Dakika


Advertisement