İyi Partili Cesur: "Ne Zor Yetişiyor Bir Doktor Biliyor Musunuz!  Beceremiyorsunuz! Daha Kaç Can Gidecek? İstifa Edin" - Son Dakika

İyi Partili Cesur: "Ne Zor Yetişiyor Bir Doktor Biliyor Musunuz!  Beceremiyorsunuz! Daha Kaç Can Gidecek? İstifa Edin"

06.07.2022 20:27
İyi Partili Cesur: "Ne Zor Yetişiyor Bir Doktor Biliyor Musunuz!  Beceremiyorsunuz! Daha Kaç Can Gidecek? İstifa Edin"

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Konya’da kardiyoloji doktoru Ekrem Karakaya’nın öldürülmesine tepki gösterdi. Cesur, “Ne zor yetişiyor bir doktor biliyor musunuz! Beceremiyorsunuz! Daha kaç can gidecek? İstifa edin. Konya” açıklamasını yaptı.

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Konya'da kardiyoloji doktoru Ekrem Karakaya'nın öldürülmesine tepki gösterdi. Cesur, "Ne zor yetişiyor bir doktor biliyor musunuz! Beceremiyorsunuz! Daha kaç can gidecek? İstifa edin. Konya" açıklamasını yaptı.

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Konya'da kardiyoloji doktoru Ekrem Karakaya'nın bir hasta yakını tarafından öldürülmesine tepki gösterdi. Cesur, olaya ilişkin bir haberi alıntıladı ve şu açıklamayı yaptı:

"Kaç kez önünüze Sağlıkta şiddeti önleyelim kanun teklifleri, araştırma önergeleri bilmiyorum, bildiğim hepsini reddedip, konforlu hayatlarınıza pişkin pişkin devam ettiğiniz! Ne zor yetişiyor bir doktor biliyor musunuz! Beceremiyorsunuz! Daha kaç can gidecek? İstifa edin. Konya"

YORUMLAR
500
Esenyurt'ta İYİ Parti karavanına saldırı! 25 saldırgan partilileri dövüp kaçtı Esenyurt'ta İYİ Parti karavanına saldırı! 25 saldırgan partilileri dövüp kaçtı İyi Parti'nin İstanbul Esenyurt'taki Karavanına Saldırı. İyi Parti Esenyurt İlçe Başkanı: 'Siyaseti Saldırganlık Olarak Bilen Her Türlü Vandallara... İyi Parti'nin İstanbul Esenyurt'taki Karavanına Saldırı. İyi Parti Esenyurt İlçe Başkanı: 'Siyaseti Saldırganlık Olarak Bilen Her Türlü Vandallara... Konya'da 2 otomobil çarpıştı: 7 yaralı Konya'da 2 otomobil çarpıştı: 7 yaralı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel İyi Partili Cesur: 'Ne Zor Yetişiyor Bir Doktor Biliyor Musunuz!  Beceremiyorsunuz! Daha Kaç Can Gidecek? İstifa Edin' - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement