"İzaydaş Akademi" Sertifika Dağıtım Töreni - Son Dakika

"İzaydaş Akademi" Sertifika Dağıtım Töreni

02.01.2012 14:01

İzmit Atık ve Artıkları Arıtma Yakma ve Değerlendirme A.Ş.(İZAYDAŞ) Akademi'de verilen eğitimi tamamlayan 20 üniversite öğrencisine sertifikaları verildi.

İzmit Atık ve Artıkları Arıtma Yakma ve Değerlendirme A.Ş. (İZAYDAŞ) Akademi'de verilen eğitimi tamamlayan 20 üniversite öğrencisine sertifikaları verildi.

İZAYDAŞ Toplantı Salonu'nda düzenlenen sertifika dağıtım töreninde konuşan Muhammet Saraç, kurum olarak sahip oldukları bilgi ve tecrübeyi söz konusu sektörde çalışacak kişilerle sistematik olarak paylaşmayı hedeflediklerini söyledi.

Eğitim programının öğrencilerin gelişimine katkı sağlayacağını belirten Saraç, "İZAYDAŞ Akademi, kurumsal vizyonumuza olduğu kadar katılımcılara da değer katması nedeniyle bizim önem verdiğimiz bir çalışmadır. Yeni eğitim taleplerini de dikkate alarak ihtiyaçlara uygun standart veya özel birtakım eğitimler 'İZAYDAŞ Akademi' bünyesinde devam edecektir" diye konuştu.

Konuşmanın ardından eğitime katılan Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Çevre Mühendisliği Bölümü 4. sınıf öğrencisi 20 kişiye eğitim sertifikaları verildi.

Öğrencilere, atık yönetimine giriş, atık hiyerarşisi, çevre mevzuatı, atıkların sınıflandırılması, ambalajlama, atık kabul kriterleri, düzenli depolama saha yapımı-işletimi, tehlikeli atıkların geri kazanılması ve bertaraf yöntemleri eğitimi verildiği bildirildi.

- KOCAELİ

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 'İzaydaş Akademi' Sertifika Dağıtım Töreni - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

15 gün önce kendisini vuran husumetlisini, şehir meydanında kurşunladı Son Dakika! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan kaçırılan 15 denizciyle ilgili açıklama: Şu ana kadar korsanlardan bir haber yok "Cehennemi tercih ederdim" diyen İlyas Salman'dan tartışma yaratacak "Ahiret" çıkışı Fenerbahçe, İrfan Can için Başakşehir'le görüşmek adına mektup yolladı Fransız gazetesinde dikkat çeken manşet: Erdoğan Paris'e 3 saat uzaklıkta Osmanlı İmparatorluğu kuruyor Güney Koreli ünlü rapçi Heon-cheol evinde ölü bulundu Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı