İzaydaş Laboratuvarına "S En Iso/ıec 17025 Standardı" Belgesi - Son Dakika

İzaydaş Laboratuvarına "S En Iso/ıec 17025 Standardı" Belgesi

06.01.2012 13:29
İzaydaş Laboratuvarına

İzaydaş'a, (İzmit Atık ve Artıkları Yakma ve Değerlendirme A.Ş) Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından laboratuvar yeterlilik belgesi verildi.

İzaydaş'a, (İzmit Atık ve Artıkları Yakma ve Değerlendirme A.Ş) Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından laboratuvar yeterlilik belgesi verildi.

İzaydaş'tan yapılan yazılı açıklamada, İZAYDAŞ tarafından yapılan başvuru neticesinde TÜRKAK görevlileri tarafından yapılan "TS EN ISO/IEC 17025 Standardı" denetiminde laboratuvarın akredite laboratuvar olarak belgelendirilmesine karar verildiği belirtildi.

Açıklamada şöyle denildi:

"2006 yılından itibaren ISO 14001, ISO 9001 ve OHSAS 18001 entegre yönetim sistemiyle tam uyum içerisinde, çevre analizleri konusunda modern ekipmanları ve uzman personeli ile hizmetlerini sürdüren İzaydaş Laboratuvarı 22.07.2011 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü'nden almış olduğu 'Çevre Ölçüm ve Analizleri Ön Yeterlilik Belgesi' ve TÜRKAK'tan aldığı akreditasyon ile 15 yıllık tecrübesini, Türk sanayicisi başta olmak üzere, ilgili kurum ve kuruluşların hizmetine sunuyor.

Akredite Laboratuvar ile atık su, nehir ve akarsu, göl ve gölet, katı atık, toprak ve arıtma çamurlarına yönelik, sanayicilerin istediği analizler yapılabiliyor."

- KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İzaydaş Laboratuvarına 'S En Iso/ıec 17025 Standardı' Belgesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçeli futbolcular, Trabzonspor galibiyetinin ardından şampiyonluk şarkıları söyledi Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan işgalinden kurtarıldı Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı