İzdof Üyelerinden Konak Belediye Başkanı Tartan'a Teşekkür Plaketi - Son Dakika

İzdof Üyelerinden Konak Belediye Başkanı Tartan'a Teşekkür Plaketi

12.01.2012 11:20
İzdof Üyelerinden Konak Belediye Başkanı Tartan'a Teşekkür Plaketi, System.String[]

İzmir Doğa Fotoğrafçıları'nın "Haydi" adlı fotoğraf gösterisi Konak Belediyesi Prof.Dr.Türkan Saylan Alsancak Kültür ve Sanat Merkezi Benal Nevzat Salonu'nda yapıldı.

İzmir Doğa Fotoğrafçıları'nın "Haydi" adlı fotoğraf gösterisi Konak Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür ve Sanat Merkezi Benal Nevzat Salonu'nda yapıldı.

Grup sözcüsü Erol Özdayı'nın fotoğraflarından oluşan sunuma Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan da katılarak doğa fotoğrafçılarına destek verdi.

İZDOF üyeleri adına Tartan'a plaket veren Erol Özdayı, kültür ve sanata katkılarından dolayı teşekkür etti ve "Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, İZDOF kurulduğundan bu yana desteklerini bizden esirgemedi. Özellikle bizim fotoğraflarımızdan oluşan ve Konak Kültür Yayınlarından çıkan, 'İzmir'de Doğal Yaşam' kitabı bizim için çok önemliydi. Kitap hayalimiz onun büyük desteğiyle gerçekleşti" dedi.

Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, doğaseverlerden gelen plaketin gurur verdiğini belirtti ve "Fotoğraf sanatıyla birlikte özellikle İzmir'in doğal yaşamını da gün yüzüne çıkartıyor olmak önemsenmesi gereken bir iş. Birbirinden güzel çalışmaların yer aldığı kitapla da çok sayıda insana ulaşılmış ve İzmir'in doğa değerleri tanıtılmış oldu" diye konuştu.

- İZMİR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İzdof Üyelerinden Konak Belediye Başkanı Tartan'a Teşekkür Plaketi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Türkiye'de süren orman yangınları NASA haritasında! Kırmızı noktaların yoğunluğu dikkat çekici 23:49 Türkiye'de süren orman yangınları NASA haritasında! Kırmızı noktaların yoğunluğu dikkat çekici CHP'li Engin Özkoç, Bakan Soylu'ya sabotaj iddiasını sordu: Sabotaj bulgusu yok, aşırı sıcaklıklar üzerinde duruluyor 22:43 CHP'li Engin Özkoç, Bakan Soylu'ya sabotaj iddiasını sordu: Sabotaj bulgusu yok, aşırı sıcaklıklar üzerinde duruluyor İtfaiyeye su taşırken can veren 25 yaşındaki Şahin'in son paylaşımı hüzne boğdu 22:06 İtfaiyeye su taşırken can veren 25 yaşındaki Şahin'in son paylaşımı hüzne boğdu
Manavgat'taki yangını çıkardığı iddia edilen kişilere linç girişimi 21:41 Manavgat'taki yangını çıkardığı iddia edilen kişilere linç girişimi Marmaris'te yangını kaydeden vatandaştan dikkat çeken sözler: Biri ormanı ateşe verdi bak 20:29 Marmaris'te yangını kaydeden vatandaştan dikkat çeken sözler: Biri ormanı ateşe verdi bak Trabzonspor, Dorukhan'ın ardından Emre Mor'u da kadrosuna katıyor 20:06 Trabzonspor, Dorukhan'ın ardından Emre Mor'u da kadrosuna katıyor
Alevlerin sardığı Bodrum'da korkulan oldu! Yangın lüks otele sıçradı 19:30 Alevlerin sardığı Bodrum'da korkulan oldu! Yangın lüks otele sıçradı Sarıklı görüntüleri tartışma yaratan Tuğamiral Mehmet Sarı görevden alındı 18:41 Sarıklı görüntüleri tartışma yaratan Tuğamiral Mehmet Sarı görevden alındı
Advertisement