İzdt, Aydın'da Oyun Sahneleyecek - Son Dakika

İzdt, Aydın'da Oyun Sahneleyecek

02.01.2012 14:01
İzdt, Aydın'da Oyun Sahneleyecek, System.String[]

İzmir Devlet Tiyatrosu'nun (İZDT), "Sıçan" adlı oyunu Aydın'da sahneleyeceği bildirildi.

İzmir Devlet Tiyatrosu'nun (İZDT), "Sıçan" adlı oyunu Aydın'da sahneleyeceği bildirildi.

Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Justine Del Corte'nin yazdığı, Barış Eren'in Türkçe'ye çevirdiği ve Sinan Pekinton'un yönettiği oyunun, 20 Ocak 2012 Cuma günü saat 20.00'de sahneye konulacağı kaydedildi.

Oyunda, birbirlerini yıllardır görmeyen, geçmişe ve ailelerine ait sorunları çoktan unutmuş olan iki kız kardeşin, yıllar sonra bir araya gelince, ailenin kirli çamaşırları trajikomik biçimde ortaya dökmelerinin ele alınıyor.

Oyunun biletlerinin İl Kültür Müdürlüğünden temin edilebileceği ifade edildi.

- AYDIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İzdt, Aydın'da Oyun Sahneleyecek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı MAK Danışmanlık son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı yalnızca 3 parti geçebiliyor