"İzleme ve Değerlendirme Metodları Çalıştayı" - Son Dakika

"İzleme ve Değerlendirme Metodları Çalıştayı"

02.07.2013 11:24

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı koordinesinde; Dünya Sağlık Örgütü, Küresel Karayolu Yol Güvenliği Ortaklığı, Johns Hopkins Üniversitesi ve ODTÜ işbirliğiyle Trafik Güvenliğinde "İzleme ve Değerlendirme Metodları Çalıştayı" düzenlendi.

Çalıştaya Emniyet Genel Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı, Belediyeler ve Üniversiteler başta olmak üzere Trafik Güvenliği alanında uzmanlar katıldı.

Emniyet kemerleri sayımının ve trafik güvenliğinde izleme ve değerlendirmenin bilimsel yöntemlerin tartışıldığı toplantının açılış konuşmasını Dünya Sağlık Örgütü Proje Koordinatörü Dr. Serap Şener, EGM Trafik Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Dr. Fatih Vursavaş ve Johns Hopkins Üniversitesi'nden Dr. Shivam Gupta yaptı.

Toplantının kapanışına ise Emniyet Genel Müdür Yardımcısı ve Trafik Hizmetleri Başkanı Sayın Mustafa Çankal ile Trafik Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanı Sayın Yusuf Avan katılırken, toplantının kapanış konuşmasını Genel Müdür Yardımcısı Sayın Çankal yaptı.

Kapanış konuşmasının ardından çalıştaya katılanlara sertifikaları Genel Müdür Yardımcısı Sayın Çankal ve Trafik Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanı Sayın Avan tarafından verildi.

 İzleme ve Değerlendirme Metodları Çalıştayı

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'İzleme ve Değerlendirme Metodları Çalıştayı' - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

04:16 "Kalabalık yapmayalım" diyen doktoru tekme tokat dövdü! Korku dolu anlar kamerada İstanbul'da insan silüetinde bulut oluştu, herkes Nikola Tesla'ya benzetti 00:43 İstanbul'da insan silüetinde bulut oluştu, herkes Nikola Tesla'ya benzetti Burcu Özberk'in Aşk Mantık İntikam setinden paylaştığı göğüs dekolteli video olay oldu 00:15 Burcu Özberk'in Aşk Mantık İntikam setinden paylaştığı göğüs dekolteli video olay oldu
Akıllara zarar olay! 2 çocuğunun velayetini göğüs silikonu yaptırma karşılığında eski eşine verdi 23:13 Akıllara zarar olay! 2 çocuğunun velayetini göğüs silikonu yaptırma karşılığında eski eşine verdi Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kripto para yatırımcısını yıkacak sözler: Kripto para ile mücadelemiz var 21:44 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kripto para yatırımcısını yıkacak sözler: Kripto para ile mücadelemiz var İBB tesislerinde 27 yıl sonra ilk kez alkol satışı yapılması tepki çekti 19:49 İBB tesislerinde 27 yıl sonra ilk kez alkol satışı yapılması tepki çekti
DEVA Partisi tarafını seçti! Babacan 19:01 DEVA Partisi tarafını seçti! Babacan "Kesinlikle Cumhur İttifakı'nda yer almayacağız" diyerek noktayı koydu Ormanlık alanda 3 yeri ateşe veren şahıstan, 16:16 Ormanlık alanda 3 yeri ateşe veren şahıstan, "Neden yakıyorsun?" sorusuna iki kelimelik cevap: Evimi yakıyorum
Advertisement