İzmarit toplamak için raylara indi, ölümden döndü - Son Dakika

İzmarit toplamak için raylara indi, ölümden döndü

17.01.2023 19:53

- İzmarit toplamak için raylara indi, ölümden döndü Çekya'nın Brno şehrindeki bir istasyonda izmaritleri toplamak için raylara inen bir adama tren çarptı.

- İzmarit toplamak için raylara indi, ölümden döndü

BRNO - Çekya'nın Brno şehrindeki bir istasyonda izmaritleri toplamak için raylara inen bir adama tren çarptı. Çarpmanın etkisiyle raylardan platforma fırlayan adam ölümle burun buruna geldi.

Çekya'nın Brno şehrindeki Kurimi tren istasyonunda izmaritleri toplamak için raylara inen 32 yaşındaki bir adama tren çaptı. Trenin geldiğini fark edemeyen adam, çarpmanın etkisiyle raylardan platforma savruldu. O anlar istasyonun güvenlik kamerasına yansırken, olay yerine sağlık ekibi çağrıldı. Yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılan adam şans eseri hayatta kaldı. Yapılan kontrollerde adamın alkol veya uyuşturucu etkisi altında olmadığı belirlendi.

Güney Moravya Bölgesi Polis Sözcüsü David Chaloupka yaptığı açıklamada, "Treni muhtemelen fark etmeyen adam, izmaritleri toplamaya devam ediyordu. Çarpmanın etkisiyle perona fırladı. Kaza sonrası duran tren personelinin çağırdığı sağlık personeli, adamın ilk muayenesini gerçekleştirdi. Neyse ki şanslı ve hayatta" ifadelerini kullandı.

Çekya polisi raylara girmeye yönelik benzer girişimlere karşı halkı uyarırken, geçtiğimiz yıl sadece Güney Moravya'da dikkatsizlikleri nedeniyle 8 kişiye tren çarptığını açıkladı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Çekya Meclis Başkanı Adamova, Tayvan'ı ziyaret etti Çekya Meclis Başkanı Adamova, Tayvan'ı ziyaret etti

Son Dakika Güncel İzmarit toplamak için raylara indi, ölümden döndü - Son Dakika


Advertisement