İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Erdoğan'ı karşıladı - Son Dakika

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Erdoğan'ı karşıladı

22.11.2019 13:30

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İzmir'e geldi. Belediye Başkanı Tunç Soyer, Erdoğan'ı havalimanında karşıladı. Kemal Kılıçdaroğlu ise Soyer'i makamında ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere İzmir'e gitti. Erdoğan'ı havalimanında ilk karşılayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer oldu. Kılıçdaroğlu, Soyer'i ise makamında ziyaret etti.

ERDOĞAN İZMİR'DE

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adnan Menderes Havalimanı'nda Vali Erol Ayyıldız ve çocuklar tarafından karşılandı. Ege Üniversitesi Kampüsü girişine inşa edilen Bilal Saygılı Camii'nin açılışı için kente giden Erdoğan'ı karşılayanlar arasında, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de yer aldı.

KILIÇDAROĞLU ZİYARET ETTİ

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Karabağlar'daki yurt açılışından sonra İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile bir süre görüştü.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Erdoğan'ı karşıladı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Erdoğan'ı karşıladı - Son Dakika


Son Dakika

Liverpool'lu Salah'ın ikinci koronavirüs test sonucu da pozitif Lille'den Burak ve Yusuf'a kritik maç öncesi destek: Macaristan karşısında arkanızdayız Son Dakika: Türkiye'de 18 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 116 kişi vefat etti, 4215 yeni vaka tespit edildi 14 yaşındaki çocuk koronavirüse yenik düştü Balıkçıların ağına bu kez tarihi değeri yüksek heykel takıldı Yangında kül olan Vaniköy Camii imamının altınları evinde bulundu Spor spikeri, maç sonuçlarını okurken kırdı geçirdi! O anlar sosyal medyada gündem oldu Alaattin Çakıcı, Kılıçdaroğlu'na tehditlerini sürdürüyor: Sende yürek varsa beni öldürtsene