İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Erdoğan'ı karşıladı - Son Dakika

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Erdoğan'ı karşıladı

22.11.2019 13:30

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İzmir'e geldi. Belediye Başkanı Tunç Soyer, Erdoğan'ı havalimanında karşıladı. Kemal Kılıçdaroğlu ise Soyer'i makamında ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere İzmir'e gitti. Erdoğan'ı havalimanında ilk karşılayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer oldu. Kılıçdaroğlu, Soyer'i ise makamında ziyaret etti.

ERDOĞAN İZMİR'DE

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adnan Menderes Havalimanı'nda Vali Erol Ayyıldız ve çocuklar tarafından karşılandı. Ege Üniversitesi Kampüsü girişine inşa edilen Bilal Saygılı Camii'nin açılışı için kente giden Erdoğan'ı karşılayanlar arasında, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de yer aldı.

KILIÇDAROĞLU ZİYARET ETTİ

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Karabağlar'daki yurt açılışından sonra İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile bir süre görüştü.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Erdoğan'ı karşıladı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Erdoğan'ı karşıladı - Son Dakika


Son Dakika

Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Çukur'da 'Amca Cumali'ye kimin hayat vereceği belli oldu Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Meteoroloji'den Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki 9 il için kar yağışı uyarısı Pompeo yeni istihbarat raporunu açıkladı, Vuhan'daki laboratuvarı işaret etti: Hayati bilgiler saklanıyor Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti