İzmir Büyükşehir Belediyesi Avukatı Ercan Demir'in Açıklaması - Son Dakika

İzmir Büyükşehir Belediyesi Avukatı Ercan Demir'in Açıklaması

19.01.2012 17:54
İzmir Büyükşehir Belediyesi Avukatı Ercan Demir'in Açıklaması, System.String[]

Başkan Kocaoğlu'na yönelik iddianamenin kabul edilmesinin ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi avukatı Demir, iddianamede bulunan 'cebir ve şiddet' olgusunu doğru bulmadığını ifade etti.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu'na yönelik iddianamenin kabul edilmesinin ardından bir basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi avukatı Ercan Demir iddianamede bulunan 'cebir ve şiddet' olgusunu doğru bulmadığını ifade etti.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu'na yönelik iddianamenin kabul edilmesinin ardından iddianamede bulunan cebir ve şiddet olgusunun Aziz Kocaoğlu'na bağdaştırılmasının nedenlerini dile getiren Demir; "Özel Yetkili Savcı iddianamede cebir ve şiddete yönelik iddialara iki organizatörün telefonda birbirini tehdit etmesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne ihale için gelen ve belediye kapısı önünde tartışan iki şirketin olaylarını neden göstermiş. Bu iki olayın Aziz Kocaoğlu ile ilgisi nedir? Bu olaya zorlama demek bile yeterli olmuyor. Zaten bu olayın özel yetkili savcı ile yürütülmesini anlamıyoruz. Bu yüzden görevsizlik itirazında bulunacağız" dedi.

- İZMİR

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İzmir Büyükşehir Belediyesi Avukatı Ercan Demir'in Açıklaması - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı