İzmir Büyükşehir İddianamesi Kabul Edildi(3) - Son Dakika

İzmir Büyükşehir İddianamesi Kabul Edildi(3)

19.01.2012 16:29
İzmir Büyükşehir İddianamesi Kabul Edildi(3), System.String[]

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 397 yıl hapsi istenen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu telefonla arayıp desteğini ilettiği belirtildi.

İzmir BÜYÜKŞEHİR İDDİANAMESİ KABUL EDİLDİ(3)

KILIÇDAROĞLU TELEFONLA ARADI

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 397 yıl hapsi istenen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu telefonla arayıp desteğini ilettiği belirtildi.

CHP basın biriminden verilen bilgiye göre Kılıçdaroğlu, "AKP'nin, yargısını da kullanarak yaptığı hiçbir baskı CHP'lileri yıldıramaz, sindiremez, hizmetten alıkoyamaz. Başkanımız Kocaoğlu'da hizmet ve dürüstlüğüyle oynanan oyunları bozacaktır. Bu inançla Başkanımıza, ekibine desteğimi ilettim" dedi.

DHA(İÖ/COŞ) - İzmir

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İzmir Büyükşehir İddianamesi Kabul Edildi(3) - Son Dakika


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak