Son Dakika Son Dakika Son Dakika
İzmir'de hastaneden 3 günlük bebeği kaçıran kadın yakalandı - Son Dakika

İzmir'de hastaneden 3 günlük bebeği kaçıran kadın yakalandı

İzmir'in Konak ilçesinde, kendisini sağlık görevlisi olarak tanıtıp hastaneden 3 günlük bebeği kaçıran kadını polis ekipleri yakaladı. Bebek ailesine teslim edilirken, zanlının bir süre düşük yaptığı, olayı bu nedenle gerçekleştirildiği iddia edildi.

İzmir\'de hastaneden 3 günlük bebeği kaçıran kadın yakalandı
27.09.2023 - 23:23,

İzmir'in Konak ilçesinde, kendisini sağlık görevlisi olarak tanıttığı hastanede 3 günlük bebeği kaçıran şüpheli yakalandı, bebek ailesine teslim edildi.

KENDİSİNİ SAĞLIK GÖREVLİSİ OLARAK TANITIP BEBEĞİ KAÇIRDI

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ahmet Ersan Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'ne gelen bir kadın, kendisini sağlık görevlisi olarak tanıtıp Suriyeli bir ailenin 3 gün önce doğan bebeğini teste götürme bahanesiyle aldı. Aile yakınlarından bebek bezi isteme bahanesiyle uzaklaşan kadın kucağında örtüye sardığı bebekle hastaneden uzaklaştı.

KAÇIRDIĞI BEBEKLE BİRLİKTE YAKALANDI

Durumu fark eden bebeğin yakınları olayı hastane yetkilileri ve polise bildirdi. Polis, taksiyle hastaneden uzaklaşan kadını yakalamak için çalışma başlattı. Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, yürüttüğü çalışma sonucu kadını kısa sürede bebekle birlikte buldu.

BİR SÜRE ÖNCE DÜŞÜK YAPMIŞ

Sağlık durumu iyi olduğu öğrenilen bebek ailesine teslim edildi, şüpheli S.G. gözaltına alındı. Zanlının bir süre önce düşük yaptığı, olayı bu nedenle gerçekleştirdiği iddia edildi. Şüphelinin emniyetteki işlemleri sürüyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İzmir'de hastaneden 3 günlük bebeği kaçıran kadın yakalandı - Son Dakika


Advertisement