İzmir'de bir çay ocağındaki 65 kişiye 223 bin lira ceza kesildi - Son Dakika

İzmir'de bir çay ocağındaki 65 kişiye 223 bin lira ceza kesildi

23.11.2020 15:59
İzmir'de bir çay ocağındaki 65 kişiye 223 bin lira ceza kesildi, System.String[]

İzmir'in Bornova ilçesinde kumar oynatıldığı ihbarı sonrası baskın yapılan çay ocağındaki 65 kişiye toplam 223 bin 43 lira ceza kesildi.

İzmir'in Bornova ilçesinde kumar oynatıldığı ihbarı sonrası baskın yapılan çay ocağındaki 65 kişiye toplam 223 bin 43 lira ceza kesildi.

Bir ihbarı değerlendiren jandarma ekipleri kumar oynatıldığı ihbarı üzerine Gökdere Mahallesinde bir çay ocağına operasyon düzenledi.

Operasyonda işletme sahibinin de bulunduğu 65 kişiye sosyal mesafe ve maske kuralına uyulmadığı, kapalı alanda tütün mamulleri tüketildiği ve işletmenin zamanında kapatılmadığı gerekçeleriyle toplam 223 bin 43 lira ceza kesildi.

Ayrıca Kovid-19 temaslı olup karantina tedbirlerine uymayan 2 kişiye de adli işlem başlatıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İzmir'de bir çay ocağındaki 65 kişiye 223 bin lira ceza kesildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sosyal medyada, 21'inci yüzyılın 21'inci yılı için binlerce paylaşım yapıldı Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Evlat nöbetindeki ailelere zafer işareti yapan HDP'li vekil hakkında soruşturma başlatıldı Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Eşinin ölüm haberini alan kadın, kalp krizi geçirip hayatını kaybetti Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu