Son Dakika Haberleri: İzmir'de Candan Erçetin Coşkusu

İzmir'de Candan Erçetin Coşkusu

3 yıl önce

İzmir’de bu yıl 8. kez düzenlenen Kadın Festivalinde sahne alan Candan Erçetin ve Kardeş Türküler, farklı meslek gruplarından 7 bini aşkın kadını halaylar, horonlar ve zeybeklerle buluşturdu.

İzmir'de Candan Erçetin Coşkusu, System.String[]
İzmir'de bu yıl 8. kez düzenlenen Kadın Festivalinde sahne alan Candan Erçetin ve Kardeş Türküler, farklı meslek gruplarından 7 bini aşkın kadını halaylar, horonlar ve zeybeklerle buluşturdu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl 8. kez düzenlediği Kadın Festivali, İzmirli kadınların coşkulu buluşmasına sahne oldu. 4 güne yayılan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlik programı çerçevesinde aynı sahneyi paylaşan Candan Erçetin ve Kardeş Türküler'in seslendirdiği şarkılarla bu coşku zirve yaptı. Kültürpark 3 No'lu Holdeki konser, farklı meslek gruplarından 7 bini aşkın kadını halaylar, horonlar ve zeybeklerle buluşturdu. Konseri izleyenler arasında, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun eşi Dr. Türkegül Kocaoğlu da vardı. Dr. Kocaoğlu, şarkılarına eşlik ettiği sanatçılara konser bitiminde çiçeklerle teşekkür etti. - İZMİRFatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu 3 Komandonun Hayatını Kaybettiği Kazanın Kamera Görüntüsü Çıktı 15 Metrekarelik Odada Ürettiği Yemle, Hayvanlarını Besliyor