İzmir'de İhlas Pazarlama 3 mağazasını daha hizmete açtı - Son Dakika

İzmir'de İhlas Pazarlama 3 mağazasını daha hizmete açtı

18.11.2020 16:47
İzmir'de İhlas Pazarlama 3 mağazasını daha hizmete açtı, System.String[]

Türkiye genelinde giderek büyüyen ve sektörün lideri olan İhlas Pazarlama, İzmir'in Buca, Tire ve Menderes ilçelerinde 3 mağazasını daha hizmete açtı.

Türkiye genelinde giderek büyüyen ve sektörün lideri olan İhlas Pazarlama, İzmir'in Buca, Tire ve Menderes ilçelerinde 3 mağazasını daha hizmete açtı.

Sektörün öncüsü olan İhlas Pazarlama, şubeleşme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda İhlas Pazarlamanın 86., 87. ve 88. mağazaları İzmir'in Buca, Tire ve Menderes ilçelerinde açıldı. Pandemi nedeniyle sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen açılışa; İhlas Pazarlama Genel Müdürü Orhan Korkusuz, İhlas Mağazalar Direktörü Halil Çağlar, İhlas Pazarlama İzmir Bölge Müdürü Erhan Arslan, ofis müdürleri ve İhlas Pazarlama çalışanları katıldı.

Genel Müdür Orhan Korkusuz, İhlas mağazalarının tüm yurtta büyümeye devam edeceğini ifade ederek, "İzmir'de 86, 87 ve 88.mağazalarımızı açtık. 3 mağazamızın da mağazacılıkta büyüme planlarımıza uygun olarak İzmir ekibimiz tarafından kısa sürede açılması, bizim bu işe ne kadar asıldığımızın önemli bir göstergesi olmuştur. İhlas mağazaları, tüm yurtta büyümeye devam edecek ve İhlas bayrağını yurdumuzun her yerinde dalgalandıracağız. Halkımızın güvenle alışveriş yapıp, huzurla ödeyeceği mağazalar açıyoruz, Allah utandırmasın" dedi.

İhlas Pazarlama İzmir Bölge Müdürü Erhan Arslan da, İzmir'de yoğun bir çalışma yürüttüklerini ve şubeleşme çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. - İZMİR

İzmir'de İhlas Pazarlama 3 mağazasını daha hizmete açtı
İzmir'de İhlas Pazarlama 3 mağazasını daha hizmete açtı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İzmir'de İhlas Pazarlama 3 mağazasını daha hizmete açtı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi