Son Dakika Haberleri: İzmir'de Trafikte Makas Atan Magandanın Görüntüleri Tepki Çekti

İzmir'de Trafikte Makas Atan Magandanın Görüntüleri Tepki Çekti

1 ay önce

İzmir'de otomobiliyle makas atan trafik magandası, çektiği görüntüleri sosyal medyada paylaşınca büyük tepki çekti. Vatandaşlar sürücünün yakalanmasını istedi.

 İzmir'de aracıyla trafikte makas atan trafik magandası, insanların hayatını hiçe saydığı anları böyle kaydetti. Görüntüler sosyal medyada hızla yayılırken, olaya tepki gösteren vatandaşlar sürücünün yakalanmasını istedi.

TRAFİKTE MAKAS ATARAK İLERLEDİ

İzmir'de aracıyla makas atarak trafikte ilerleyen ve bunu, 'usta şoförlük' olarak lanse ederek internette yayınlayan trafik magandasına sosyal medyada büyük tepki yağdı.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞINCA BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Trafik kurallarını hiçe sayarak çektiği videoları Youtube kanalında da yayınladığı anlaşılan ve adının Fırat Nalbantoğlu olduğu iddia edilen sürücünün, yabancı plakalı otomobiliyle yaptığı hareketler, başta olayı gündeme getiren Ekşisözlük kullanıcıları olmak üzere pek çok kişiye, "birini öldürmeden yakalayın bu trafik magandasını' dedirtti.


YORUMLAR


Adnan Oktar'ın Kediciği Ceylan Özgül'den Yeni Bombalar: İçeride Her Türlü İşkence Yapılıyor Annesi Hastanede İlaç Verilerek Öldürülen Ünlü İsim Cenk Eren Çıktı

Erdoğan-Trump Görüşmesine Beyaz Saray'dan İlk Yorum: İş Birliği Güçlenecek