Sakarya UMKE ekibi enkaz altında kalan bir kadını kurtardı - Son Dakika

Sakarya UMKE ekibi enkaz altında kalan bir kadını kurtardı

31.10.2020 20:47

İzmir'in Seferihisar ilçesinde yaşanan 6.6 büyüklüğündeki deprem sonrası enkaz altında kalan bir kadını, Sakarya UMKE ekibi kurtardı. Depremzede kadının yakınları ise kurtarma ekibini sevinç gözyaşları içinde alkışladı.

İzmir'de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki deprem sonrası kurtarma çalışmalarına katılan Sakarya UMKE ekibi göçük altında kalan bir kadını kurtardı.

İzmir'deki 6.6 büyüklüğündeki depremin ardından kurtarma çalışmalarına katılmak üzere Sakarya'dan bölgeye 3 araç 16 personel ve 2 adet Sahra Hastanesi Modülü gönderildi. Bölgede kurtarma faaliyetleri yürüten UMKE ekipleri enkaz altında kalan vatandaşlar için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

UZUN UĞRAŞLAR SONUCU SAĞ OLARAK KURTARILDI

Acı haberlerin yanında bölgeden güzel haberlerde gelirken Sakarya UMKE ekiplerinin de katıldığı yıkılan bir apartmanda yürütülen arama kurtarma çalışmalarında göçük altında kalan bir kadın uzun uğraşlar sonucu sağ olarak kurtarıldı. Hastaneye gönderilen kadının yakınları ise kurtarma ekibini sevinç gözyaşları içinde alkışladı.

İzmir'de enkaz altında kalan bir kadını Sakarya UMKE ekibi kurtardı
Sakarya UMKE ekibi enkaz altında kalan bir kadını kurtardı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Sakarya UMKE ekibi enkaz altında kalan bir kadını kurtardı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray'da Ankaragücü maçında Marcao ve Saracchi sakatlandı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü UMKE personeli Eda, enkaz altındaki İnci Okan'a davranışlarıyla gönüllere taht kurdu Fransa'da Ortodoks Kilisesi'ne silahlı saldırı: Rahip ağır yaralandı Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti