Son Dakika Haberleri: İzmir'de meydana gelen göçük 2 aracı yuttu! Vatandaşlar büyük panik yaşadı

İzmir'de meydana gelen göçük 2 aracı yuttu! Vatandaşlar büyük panik yaşadı

4 gün önce

İzmir'in Torbalı ilçesinde İZSU ekiplerinin çalışması sırasından yıkılan istinat duvarı sebebiyle çökme meydana geldi. 2 aracı yutan göçük vatandaşlarda büyük paniğe sebep oldu.

İzmir Torbalı'da facianın eşiğinden dönüldü. İZSU ekiplerinin çalışma yaptığı sırada istinat duvarının yıkılması sebebiyle yolda çökme meydana geldi.

2 ARAÇ ÇUKURA DÜŞTÜ, ELEKTRİK DİREĞİ DEVRİLDİ

Alınan bilgiye göre, Ayrancılar Mahallesi 83 Sokak'ta Atmaca Apartmanı'nın istinat duvarı, İZSU ekiplerinin çalışma yaptığı sırada yıkıldı. Duvarın yıkılmasıyla yolda çökme meydana geldi. Park halindeki 2 araç oluşan çukura düştü, bir elektrik direği de devrildi.

"KIZIM O ANDA EVDEYDİ"

İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, göçük ihtimaline karşı önlem aldı. Arama kurtarma ekipleri de çökmenin yaşandığı bölgede canlı bulunabileceği ihtimaliyle çalışma yaptı. İkinci katındaki dairelerde hasar meydana gelen apartman, tedbir amaçlı boşaltıldı. Atmaca Apartmanı yöneticisi Şerife Okay, duvarın bir anda yıkıldığını belirterek, "Kızım o anda evdeydi, ben de ekmek almak için markete gitmiştim. Bütün apartman sakinleri çok korktu." dedi.

İzmir'de meydana gelen göçük 2 aracı yuttu! Vatandaşlar büyük panik yaşadı
Haber Yayın Tarihi: 10.09.2019 11:25 

YORUMLAR (2)


Felsefe öğretmeninin havuz keyfi, ameliyat masasında bitti
Şevket Çoruh, saldırıya uğradı gecenin görüntülerini paylaştı İçler acısı görüntü! Karısını bacakları çürüyene kadar döven koca 8 yıl hapis aldı Erhan Erentürk kalesinde devleşti