İzmir'de Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti - Son Dakika
Güncel

İzmir'de Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti

Sağanak yağıştan etkilenen İzmir'in Ödemiş ilçesinde karayolları yataklarının dolması trafikte zor anların yaşanmasına neden oldu.

25.01.2012 15:01

Sağanak yağıştan etkilenen İzmir'in Ödemiş ilçesinde karayolları yataklarının dolması trafikte zor anların yaşanmasına neden oldu.

İzmir'in Ödemiş ilçesinde sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. İlçeyi Muğla, Aydın ve Denizli illerine bağlayan Balaban karayolunda yatakların yağmur suları ile dolması trafiği felç etti. Seyir halinde iken trafikte mahsur kaldıklarını belirten araç sürücüleri, yetkililere seslenerek yaşanan olumsuzluğa çözüm üretilmesini istedi. İlçede yol kenarlarında seracılık yapan vatandaşlar da yağmurdan dolayı seralarında bulunan çiçeklerin etkilendiğini ve çeşitli bitkilerin zarar gördüğünü belirtti. Bölgede

yaşayan köylülerde yolun bakım ve onarım çalışmalarının aksatıldığını öne sürerek; "Bu yolda ıslah çalışması yapılmadığı sürece, her yıl bu sıkıntılar devam etmektedir. Yetkililerin buraya bir an önce el atmasını bekliyoruz " diye konuştular.

Jandarma ekipleri bölgede asayiş ve trafik akışını sağlayacak çalışmalara başladı. - İZMİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İzmir'de Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement