İzmir'de voleybol heyecanı - Son Dakika

İzmir'de voleybol heyecanı

19.08.2020 14:09
İzmir'de voleybol heyecanı, System.String[]

TSYD İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 6. TSYD İzmir Voleybol Turnuvası 24 Ağustos'ta başlayacak.

TSYD İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 6. TSYD İzmir Voleybol Turnuvası 24 Ağustos'ta başlayacak.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi, geleneksel hale dönüşme yolunda ilerleyen voleybol turnuvasını bu yıl 6. kez düzenleyecek. Simya Metal 6. TSYD İzmir Voleybol Turnuvası, 24-26 Ağustos'ta Atatürk Voleybol Salonu'nda yapılacak. Turnuvaya Efeler Liginde İzmir'i temsil eden Arkas Spor ve Tevfik Fikret Lisesi (TFL) Altekma'nın yanı sıra Afyon Belediye Yüntaş ile İnegöl Belediye spor katılacak.

TSYD İzmir Şube Başkanı Bahri Okumuş, turnuvanın tanıtımı amacıyla yapılan toplantıda, salgın sürecinden spor dünyasının da olumsuz etkilendiğine dikkat çekti. Okumuş, "Yönetim kurulu olarak şartlar ne olursa olsun geleneksel turnuvamızı sürdürme kararı aldık. Zorlu şartlara rağmen organizasyonumuzun devamlılığı konusunda bize destek veren Türkiye Voleybol Federasyonuna, kulüplerimize ve sponsorumuza teşekkür ediyoruz" dedi.

Sponsor firma genel müdürü Çağatay Eren ise sektörlerinde öncü bir kuruluş olarak kentteki spor etkinliklerine ve özellikle futbol dışı organizasyonlara katkı sağlamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Türkiye Voleybol Federasyonu İzmir İl Temsilcisi Hakan Gürsu da turnuvanın voleyboldaki önemli organizasyonlardan biri haline dönüştüğüne dikkat çekerek, TSYD İzmir Şubesi ile işbirliği yapmaktan mutlu olduklarını dile getirdi.

Turnuvanın tanıtım toplantısına Arkas Spor Menajeri Mustafa Turan, TFL Altekma Yönetim Kurulu Üyesi Burak Köse, Atatürk Voleybol Salonu Sorumlusu Nektel Koyuncu, TSYD Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri Suavi Yardımoğlu ve Nuri İmre, İzmir şube yöneticileri Gökhan Özyurtlu, Mutlu Yılmaz, Ali Gözeten, sponsor firma yöneticileri ve gazeteciler katıldı.

Turnuva programı:

-24 Ağustos Pazartesi

14.00 Arkas Spor-Afyon Belediye Yüntaş

17.00 TFL Altekma-İnegöl Belediye

-25 Ağustos Salı

14.00 İnegöl Belediye-Arkas Spor

17.00 Afyon Belediye Yüntaş-TFL Altekma

-26 Ağustos Çarşamba

13.00 İnegöl Belediye-Afyon Belediye Yüntaş

16.00 Arkas Spor-TFL Altekma - İZMİR

İzmir'de voleybol heyecanı
İzmir'de voleybol heyecanı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor İzmir'de voleybol heyecanı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Korkunç olay! Talihsiz adam, kendisini aldatan eşi ve sevgilisi tarafından darbedilerek can verdi Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuştuğu sırada dolar psikolojik sınırın altına düştü Oyuncu Nilüfer Aydan'ın "cumhurbaşkanına hakaretten" hapsi isteniyor Cumhurbaşkanı Erdoğan: Berat Albayrak'a şahsım ve milletim adına teşekkür ediyorum Eski F.Bahçeli Max Kruse'ye hakaret ve tehdit dolu mektup gönderildi Acun Ilıcalı'nın ortağı olduğu Fortuna Sittard, teknik direktör Kevin Hofland'ı gönderdi Fenomen Ceylin Akçalı, İzmir depremiyle ilgili videosu tepki çekince yayından kaldırdı Eşcinsel arkadaşlık sitesi üzerinden gasp tuzağı! Şantaj yaptığı kişilerin paralarına konan şüpheli yakayı ele verdi