İzmir'in Bayraklı ilçesinde 4 kişi daha enkaz altından çıkarıldı - Son Dakika

İzmir'in Bayraklı ilçesinde 4 kişi daha enkaz altından çıkarıldı

30.10.2020 18:01

İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremin ardından bazı binalar yıkıldı. Arama kurtarma kurtarma çalışmalarının devam ettiği Bayraklı ilçesinde 4 kişi daha enkaz altından yaralı olarak kurtarıldı.

İzmir'de meydana gelen depremde Bayraklı ilçesi Mansuroğlu Mahallesi'nde yıkılan 7 katlı binadan 5. kişi yaralı olarak çıkarıldı.

Merkez üssü Seferihisar olan 6.6 büyüklüğündeki depremde İzmir'in Bayraklı ilçesinde yıkılan 7 katlı binada arama kurtarma çalışmaları devam ederken binadan bir erkek vatandaş yaralı olarak kurtarıldı.

İzmir'in Bayraklı ilçesinde 4 kişi daha enkaz altından çıkarıldı

3 KİŞİ YARALI ÇIKARILDI

Öte yandan, Bayraklı ilçesi 1593 Sokak'ta da deprem nedeniyle yıkılan binanın enkazından 3 kişi yaralı çıkarıldı. Deprem sonrası İzmir Bayraklı'da yıkılan bir binada arama ve kurtarma çalışması devam ediyor.

İzmir'in Bayraklı ilçesinde 4 kişi daha enkaz altından çıkarıldı

6 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ, 257 YARALI VAR

Öte yandan Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'ndan (AFAD) yapılan açıklamada, İzmir'de meydana gelen depremde yaralı sayısının 257'ye yükseldiği belirtildi.

İzmir'in Bayraklı ilçesinde 4 kişi daha enkaz altından çıkarıldı
Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde 6 kişi hayatını kaybetti, 257 kişi yaralandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa İzmir'in Bayraklı ilçesinde 4 kişi daha enkaz altından çıkarıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ozan Kabak'ın transferinin gerçekleşmesi halinde G.Saray, satıştan yetiştirme payı alacak Mucize kurtuluş! Bir yaralı enkaz altından sevinç çığlıkları ve alkışlar eşliğinde çıkarıldı Kandilli Rasathanesi'nden İzmir'deki depremin ardından uyarı: Tsunami tehlikesi devam ediyor İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak İzmir'de meydana gelen deprem sonrası dünyadan Türkiye'ye destek mesajları yağdı Deprem sonrası enkaz altında kalan talihsiz kadın böyle çıkartıldı Ümit Davala: Eşimin koronavirüs test sonucu pozitif çıktı Oyun oynarken depreme yakalanan gencin yaşadığı korku kamerada