Son Dakika Haberleri: İzmir'deki Gemi Kazası

İzmir'deki Gemi Kazası

4 yıl önce

İzmir Tersanesi'nde meydana gelen kazada hayatını kaybedenler için öğle saatlerinde tersane içinde tören düzenleneceği belirtildi.

İzmir'deki Gemi Kazası, System.String[]
İzmir Tersanesi'nde meydana gelen kazada hayatını kaybedenler için öğle saatlerinde tersane içinde tören düzenleneceği belirtildi.27 Kasım'da bakıma gelen TCG  Değirmendere römorkörünün yan yatması sonucu yaşanan kazada, 1 astsubay, 7 er ve 2 işçi hayatını kaybetti. Cenazeler  Adli Tıp Kurumu'nda tamamlanan otopsinin ardından teslim alındı ve  Hatay Askeri Hastanesi'ne getirildi. Otopsi sonucuna göre hayatını kaybeden 10 kişinin boğularak yaşamını kaybettiği edinilen bilgiler arasında yer alıyor.Öte yandan TCG  Değirmendere römorkörünün yanı sıra yine  Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nda hizmet veren ve ismi açıklanmayan bir mayın tarama gemisinin de aynı havuzda bulunduğu öğrenildi. Bakım çalışması sona eren iki gemiden ilk olarak mayın tarama gemisi yeniden denize indirilirken, bu sırada havuzda bulunan TCG  Değirmendere römorkörü, havuzun balans ayarının bozulması sonucu sağa doğru yan yatarak kazaya sebep olduğu iddia edildi.Askeri savcılık tarafından olaya ilişkin soruşturma başlatıldığı ve yapılan teknik takip sonrasında kazanın sebebinin ortaya çıkacağı öğrenildi. - İZMİR

Öldürdüğü Adamı Geri Getirirken Görüntülenen Timsah Tartışma Yarattı Kabine Değişikliği, Pamukkale Travertenlerinin Kaderini Değiştirir mi?
Plajda Cinsel İlişkiye Giren Çifte Etraftakiler Tezahürat Yaptı