İzmir'den Tarsus Doğa Parkı'na Bengal kaplanı, 4 piton ve 2 deve kuşu getirildi - Son Dakika

İzmir'den Tarsus Doğa Parkı'na Bengal kaplanı, 4 piton ve 2 deve kuşu getirildi

24.06.2022 15:57

İzmir Doğal Yaşam Parkı'ndan Mersin'deki Tarsus Doğa Parkı'na Bengal kaplanı, 4 piton ve 2 deve kuşu getirildi.

İzmir Doğal Yaşam Parkı'ndan Mersin'deki Tarsus Doğa Parkı'na Bengal kaplanı, 4 piton ve 2 deve kuşu getirildi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Tarsus Doğa Parkı ile İzmir Doğal Yaşam Parkı arasında anlaşma imzalandı.

Bu kapsamda "Nazlı" adı verilen Bengal kaplanı, bir albino türü piton, 3 ağ desenli piton ile ana vatanı Avustralya olan 2 deve kuşu Tarsus Doğa Parkı'na getirildi.

Tarsus Doğa Parkı'ndan ise 15 beç tavuğu, bir cüce keçi, 2 suna ördeği, 2 altuni sülün ve 2 tavus kuşu İzmir Doğal Yaşam Parkı'na gönderildi.

Doğa parkına getirilen hayvanların bakımları devam ediyor.

YORUMLAR
500
Mersin'de av tüfeğiyle vurulan kişi öldü, 2 kardeşi de yaralandı Mersin'de av tüfeğiyle vurulan kişi öldü, 2 kardeşi de yaralandı Tartıştığı 3 kardeşe pompalı tüfekle ateş açtı: 1 ölü, 2 yaralı (2) Tartıştığı 3 kardeşe pompalı tüfekle ateş açtı: 1 ölü, 2 yaralı (2) Mersin'de av tüfeğiyle vurulan kişi öldü, 2 kardeşi de yaralandı Mersin'de av tüfeğiyle vurulan kişi öldü, 2 kardeşi de yaralandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İzmir'den Tarsus Doğa Parkı'na Bengal kaplanı, 4 piton ve 2 deve kuşu getirildi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement