İzmir depreminin mucizesi Ayda'dan mesaj var: Ben iyiyim - Son Dakika

İzmir depreminin mucizesi Ayda'dan mesaj var: Ben iyiyim

10.11.2020 17:19

İzmir'de meydana gelen depremin ardından yıkılan Rıza Bey Apartmanı'nın enkazından 91 saat sonra çıkarılan ve geçen 7 Kasım Cumartesi taburcu edilen 3 yaşındaki Ayda Gezgin, sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde, "Ben çok iyiyim" dedi.

Seferihisar açıklarında meydana gelen depremde annesiyle birlikte yıkılan Rıza Bey Apartmanı'nın enkazı altında kalan Ayda Gezgin, 91 saat sonra canlı olarak çıkarılarak depremin simgelerinden biri oldu.

KAMERALARA EL SALLADI

Ege Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi gördükten sonra geçen 7 Kasım Cumartesi taburcu edilen küçük Ayda'nın sosyal medyada yeni görüntüleri yayınlandı. Babasının ve erkek kardeşinin de görüldüğü videoda Ayda'nın kameraya el sallayıp, "Ben çok iyiyim" demesi yer alıyor.

TABURCU EDİLMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Ayda Gezgin, tedavi gördüğü Ege Üniversitesi Hastanesi'nden taburcu edilmişti. Kızını ayakları çıplak, üzerine bir mont örterek kucağında taşıyan baba Uğur Gezgin ise gelen eleştirilere, "Ayda'nın ayakları yara içindeyken çorap giydiremezdim" yanıtını vermişti.

İzmir depreminin mucizesi Ayda'dan mesaj var: Ben iyiyim

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İzmir depreminin mucizesi Ayda'dan mesaj var: Ben iyiyim - Son Dakika


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu Cani koca, kendisini kahvaltı için uyandıran eşini ve küçük kızını kaynar suyla haşladı