İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Toplantısı - Son Dakika

İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Toplantısı

12.01.2012 20:00
İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Toplantısı, System.String[]

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kentsel dönüşümle ilgili hazırladıkları projeler için Bakanlar Kurulundan onay beklediklerini söyledi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kentsel dönüşümle ilgili hazırladıkları projeler için Bakanlar Kurulundan onay beklediklerini söyledi.

İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu toplantısı tarihi Havagazı Fabrikası'nda yapıldı. Başkan Kocaoğlu, toplantı öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, kentsel dönüşüm projelerini 2011 yılı Şubat ayında Ankara'ya gönderdiklerini bildirdi. Bakanlar Kurulundan 15 aydır onay beklediklerini belirten Kocaoğlu, "2011 yılı projelerimiz var. bu konuda ciddi sıkıntılarımız söz konusu. Birçok belediyenin kent dönüşüm projeleri var. Kimisi bir gün, kimisi 15 günde onaylanırken, bizim projelerimiz 15 aydır onaylanmak için bekliyor. Ankara'da bu konuda temaslarımız sürüyor. CHP İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel de konuyla ilgili açıklamalarda bulundu" dedi.

Basına kapalı gerçekleşen toplantıda İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Muhittin Selvitopu'un "Kentsel dönüşüm ve İzmir" konulu bir sunum yaptığı öğrenildi.

- İZMİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Toplantısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü